Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik szűk 2000...

Csak nekem tűnik szűk 2000 főnek a résztvevők száma Magyar Péter megemlékezésén?

Figyelt kérdés

[link]


Nézzétek meg a képet, szerintem ez szánalmasan kevés🤣🤣


ma 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha jön 10 válasz hogy igen akkor rárantasz? :D
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért ez megvan 15 ezer
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 igen, hű Fidesz-szavazóként természetes. /s


Viccet félretéve: 2012 óta utálom a kormányt, és a pesszimizmusomon a Tisza megjelenése se segít, mérték 2022-ben is az ellenzéki összefogást a Fityesz fölé, mégis 2/3 Vitya többség lett belőle🙄. Az ikszet leadni elmegyek minden választásra, 2019-ben a főpolgármester-választáson meg is érte.

ma 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Először: ha Orbán gyűlésén készült volna, már 200 ezerre mérnék. Magyar Péter nem utaztatja köz pénzen a gyűlésén résztvevőket. Nagyon rogáni izzadság szagú a kérdésed.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Kevés kevés de még mindig 1900 fővel több mint a Fidesz teljes szavazóbázisa 😁
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
10-15 ezren lehettek kb.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak az egyik fele amúgy is, a másik fele a szena teren. De meg ez a fele is több mint ami a Diktátorén volt
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak neked kérdező.
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem néztem utána, hogy Döbrögit hányan mentek megnézni, azt láttam hogy a momentumos nőtől erőszakkal elvették a molinóját és nem adták neki vissza. :D Na meg nem tudom, hogy egyáltalán akarta-e a fidesz hogy sokan menjenek ki rá, agyon volt kordonozva-biztonsági őrözve, nem lehetett csak úgy bemenni oda. Gyakorlatilag csak a fanatikus keménymag volt ott, meg talán féltucatyni-egytucatnyi impostor:D
ma 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az :D ?
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!