Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találom ezt az interjút?

Hol találom ezt az interjút?

Figyelt kérdés

2018 környékén valakik - talán fideszes standnál - megkérdeztek egy arra járó nénit, hogy kire szavaz. Ő mondta, hogy Vona Gáborra. Mire a kérdező: - dehát ő náci. A néni szereti a nácikat?


Mire a hölgy: Szélsőséges meg kicsit náci, nem is volt szimpatikus, de aztán a TV-ben mondták, hogy meleg. A melegeket sem szeretem, de arra gondoltam: Na akkor neki sem könnyű. Biztos nagyon utálja magát meg szenved, mert a nácik utálják a homokosokat, azok meg viszont. Ekkor még nem szavaztam volna rá, de aztán nemrég írták róla, hogy muszlim. Na jó, a muszlimokat se szeretem, de azok meg utálják a nácikat, a b𝖚zikat meg ki is végzik. A nácik is rühellik a muszlimokat a melegek meg félnek mindkettőtől. Na akkor arra gondoltam, hogy ha ez az ember a saját lelkében békét tud teremteni a három között, akkor talán itt a világban is békét hozhat.


A monológ végén a kérdező lefagyott, nem tudott mit mondani, így az idős hölgy megadta a kegyelemdöfést: - Meg aztán Orbán Viktor is mondta, hogy mennyi baj van ezzel a nyugati liberalizmussal, talán jobb lenne valami más, én meg kíváncsi vagyok, milyen lenne egy szittyamagyar szivárvány kalifátus!


ma 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te találtad ki.
ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van annyi esze? :D
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki.
ma 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!