Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a botrányr...

Mit gondoltok erről a botrányról, hogy tahónak nevezték a Fidesz-szavazókat Magyar Péter testvérének csatornáján?

Figyelt kérdés

A Szabadsajtó Klub című műsorban gúnyolódtak az ellenzéki újságírók az október 23-i kormánypárti megemlékezésen résztvevőkön. Tompos Ádám, a Magyar Hang újságírója először kifejtette, hogy szerinte a Mi Hazánk ünneplői „létszámban versenyezni fognak a Fidesszel. „Nem tudom, hogy most megint ilyen tao-buszokkal hozzák majd a választókerületi embereket?”– kérdezte, amire aztán Tóta W. lecsapott, feltéve a kérdést:


Tahót mondtál, ugye?”


Erre Tompos magyarázkodni kezdett, hogy „én tao-t, mert ugye tudod labdarúgás, tehát hogy a focicsapatok buszával”, de Tóta W. nem engedte el a témát, és gúnyosan megjegyezte: jó, csak hogy a h néma”.


Így akarnak ők választást nyerni, a másként gondolkodók lenézésével és sértegetésével? Miért kell ennyire gyalázkodni?


A videó amúgy itt: https://www.youtube.com/watch?v=br9T-aoEp7E


ma 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ezt túlmisztifikálod. Egy újságíró pedig sehogy nem akar választást nyerni. Majd térjünk vissza erre, ha egy politikus mondja.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Húhh most én is lemaradtam egy picit, Tóta W és Tompos pontosan milyen választáson is indulnak?
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
50%

Amit fontos látnod, h 14 év ország rombolás után, sokan jutottak el oda, h teljesen mindegy mit mond mp, akkor is rászavaznak.

Az, h egy orvosi vizsgálatra nem lehet bejelentkezni, katasztrófa.

ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
#3 Ott a hiba a gonodolatmenetedben, hogy akiknek most mindegy mit mond MP akkor is rá szavaznak, azok korábban ugyanúgy szavaztak MZP-re, Fegyőrre, meg bárki másra akit kijelöltek neki, hogy majd leváltja a zorbánt. Korábban is teljesen mindegy volt nekik mit mondanak.
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: MP-t senki nem jelölte ki, mi döntöttünk úgy, hogy támogatjuk, nem pedig valami felsőbb erő.

MZP-t is az előválasztáson választották meg az emberek.

Mindig lesznek olyanok, akik mást szeretnének, ők másra szavaznak, vagy nem szavaznak. Mindenkinek megfelelni nem lehet.

ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Tudod van az a mondás, hogy 'senki nem jobban rabszolga mint aki azt hiszi magáról, hogy szabad'.

MP-t kiválasztották, megvették, eléd tették és megnézték ráharapsz-e. Ráharaptál.

Ha nem így lett volna akkor ma más lenne az ügyeletes messiás és másnak tapsolnál. Eléd tettek több más hasonlót is az elmúlt időszakban csak azok nem jöttek be, így megvették nektek MP-t és felfuttatták. Irgalmatlan kampánygépezet avn mögötte és hatalmas pénzek. Ugyanez volt a momentummal is, MZP-vel is. Akkor se vettétek észre, pedig annyira egyértelmű hogy ostoba amerikai kampánytanácsadók próbálják az amerikai kampányokat átfordítani a magyar választásokra.

ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!