Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Árad a Volga? avagy miért...

Árad a Volga? avagy miért oroszpárti Magyar Péter?

Figyelt kérdés

[link]


A TISZA-párt a mai nap folyamán nyíltan oroszpárti álláspontot képviselt az Ukrajnának szánt anyagi támogatásokat illetően. Ezzel világossá tették, hogy Oroszországgal kapcsolatos álláspontjuk nem különbözik a Fideszétől.


ma 17:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%

19, szerintem mi már beszélgettünk erről és szerintem, nem is egyszer beszélgettünk már erről, és, mint korábban is mondtam, szavazhatsz, de ettől nem lesz változás.


Bojkottnak van értelme, másnak nincs.

ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%
#21: És a bojkottól milyen változás lesz? Komolyan kérdezem.
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%
22, azt, hogy az emberek ne adják a nevüket ahhoz, hogy eljátszák a demokráciát az országban. Nem lesz változás, akárkire szavazol, de legalább nem legitimálod a neveddel.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
31%
#23: Ez nekem kevés.
ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
24, nekem aztán édes, mindegy, de a következő két évben, itt fogsz kampányolni mellette, és ugyanúgy csalódni fogsz 2 év múlva, mint az előző választások után, mindenki.
ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
#25: Ha a Fidesz nyer, akkor mindenképp csalódni fogok, akkor is ha nem szavazok, vagy nem kampányolok. Ameddig ők lesznek, addig ez így marad, ez ellen nem tudok tenni. Még akkor is így lenne, ha elköltöznék.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

13: "M.P elmagyarázta miért szavaztak úgy, ahogy."

most legjobb példa erre a nem megyek az epbe mert kamuállás, aztán mégis.

egy a lényeg: a politika egy nagy mesemondó szakma, ahol bármilyen f@szságot meg lehet magyarázni, ha akarják.

ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
54%
26, azt próbáljuk sokan neked magyarázni, hogy Magyar Péterrel is a fidesz fog maradni, még, ha valami csoda folytán ő nyerne, akkor is marad a NER.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
36%
#28: Értettem, csak nem értek vele egyet.
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!