Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért szavaztok a...

Fideszesek! Miért szavaztok a Fideszre, miközben egy euró 400 Ft, miénk az EU legkorruptabb országa, nálunk a második legalacsonyabb az átlagbér az egész EU-ban és nálunk a legmagasabb az ÁFA az egész világon? Nem zavarnak titeket a tények?

Figyelt kérdés

ma 10:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
7, ha megcáfolom, azzal Dk-s szavazóvá válnál egy pillanat alatt?
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Mivel Európán belül itt kapom a legmagasabb fizetést, úgy gondolom jól dolgoznak.
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
A kettes válaszoló jó példa erre. Mert ugyebár ők szarták a spanyolviaszt is szent Viktor iránymutatása alapján. Mindenki más hazudik.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
12, én Európán belül Magyarországon kaptam életem legalacsonyabb fizetéseit, mindenhol máshol, ahol eddig dolgoztam Magyarországon kivül, csak magasabb fizetéseim voltak. Úgy gondolom, nem jól dolgoznak.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
#11 Még mindig nem cáfoltál meg semmit.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
15, vagyis, attól DKs szavazó leszel ezek szerint?
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
Ezer más dolog is van y ami konkrétan befolyásolja az életemet, ezért szavazok a Fideszre, amit írsz y az tipikus balliberális propaganda!
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Haszonból, gyerek utáni ingyenpénzek, adókedvezményecske, tehát más fizessen adót, ők habzsidőzsiznek, illetve a csórók butaságból, soros, migráns, brüsszel.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%

Tetszik, hogy tartjátok a formátokat.

Megkérdezték a fideszeseket valamiről. A fideszes válaszokat mind lepontozzátok és teljesen mást leírtok válaszba, hiszen soha nem érdekelt titeket a valóság. Sem az amit a fideszesek gondolnak, sem az ami körülöttetek van.

Aztán mindig megy a sírás a választás éjszakáján: "nem értem, hogy nyerhetett megint a fidesz?".

Így.

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A fideszeseket nem lehet meggyőzni semmivel.


Ők a végletekig elmennek, amíg nekik jó, ha borul minden, őket az sem érdekli.


Aki tud, az majd elmegy, mert 15-20 év alatt annyi vagyont összeharácsolt, hogy egy másik országban új életet kezd.

A csóró szavazóiknak meg a hit marad a pártban, a lelkifröccs, amiből eddig is éltek.


Max egy államcsőd vagy ahhoz közeli állapot tudna véget vetni ennek a rendszernek.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!