Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz felveszi a kesztyűt...

A Fidesz felveszi a kesztyűt a magas lakhatási árak ellen. Sikerülni fog nekik megfizethetőbbé tenni a lakhatást és 1 millió forint alatt tartani a négyzetméterárakat Bp.-?

Figyelt kérdés

[link]


"A megfizethető lakhatás biztosításának érdekében külön fókuszt kap Budapest Nagy Márton elmondása szerint, a cél, hogy a negyzetméterár megfizethető szinten maradjon, pl. Budapest esetében 1 millió forint alatt. Elismételte, hogy szigorítani fogják az Airbnb-szabályozást, a jogszabály bevezetésétől számítva 2 évig nem lehet majd engedélyt kiváltani rövid távú lakáskiadásra Budapesten, és adóemelést is terveznek. A megfelelő számú kollégium férőhely biztosítása a miniszter szerint az egyetemek feladata, de a kormányhoz még csak megkeresés sem érkezett az egyetemek felől, hogy több férőhelyet szeretnének. Ezeken kívül pedig a lakásbérleti díjak és szerződések terén is szigorításokat terveznek"


Sikerrel fognak járni szerintetek a magas árak letörésében?


tegnapelőtt 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat.

Ezt akartátok.

Nesztek!

tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem rájöttek, hogy a csóróktól már nem lehet több adót beszedni, így azokat adóztatják, akiket lehet.


Bár ezzel további szavazókat fognak veszíteni, az biztos.

tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#6


Ez komoly, hogy éves szinten kellett 38 ezret fizetni?

Azt hittem havi:D

tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"na ez a 150 ezres adó, meg meg van 1 vagy nagyon max másfél hét alatt...kicsit vicc kategória"


Ezt írtam egy másik válasz alatt, de nullára lettem pontozva...

tegnapelőtt 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ők, amibe belenyúlnak, abból csak gond szokott lenni, úgyhogy nem.
tegnapelőtt 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!