Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a 2026-os országgyűlési...

Ha a 2026-os országgyűlési választásokon újabb Fidesz 2/3 születne, akkor a TISZA párt elvesztené a népszerűségét?

Figyelt kérdés
okt. 20. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát az én közvetlen környezetemben, aki eddig Fideszes volt, az most is az, aki eddig ellenzéki volt, most Tiszás. Olyannal én még nem találkoztam, aki Fideszes volt és Tiszás lett, pedig rengeteg emberrel beszéltem már eme témában. Lehet erősödik a Tisza, de ezáltal a baloldal gyengül és nem a Fidesz.
tegnapelőtt 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Alakíthatsz akármilyen pártot, az nem fogja elszipkázni a Fidesz szavazókat. Erre teljesen jó példa az, hogy sem a DK, sem a Jobbik, sem MZP, sem Magyar Péter szavazói közt nem voltak tömegesen fideszesek, pedig 4, teljesen különböző hátterű történetről beszélünk. Ennél több példa nem kell. A Fidesz olyan, mint valami züllött vallás.
tegnapelőtt 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Én annak szurkolok, hogy kétharmada ne legyen senkinek. A kétharmad nem demokratikus. Az nem demokrácia, hogy előre megdumáljuk, milyen törvényjavaslatot nyújtunk be, majd megszavazzuk 66%-os aránnyal. Pláne úgy, hogy legalizáljuk a lopást, és minden közbeszerzést a család kasszájába irányítunk.


Abban viszont egészen biztos vagyok, hogy a Tisza néven futó egyszemélyes, demagóg, az emberek elégedetlenségével visszaélő bosszúhadjárat nem képes kormányváltásra. (Egyébként is, bármilyen tehetséges ember állna az ellenzék élére, 2 év senkinek nem lenne elég arra, hogy egy 14 éves bebetonozott rendszert leváltson.) Magyar teljesen egyértelműen képtelen erre a a feladatra, esze ágában nincs kormányozni. Csak szimplán bosszút akar állni azért, mert a Diákhitel Központ elnökeként elhitte magáról, hogy ő a faszagyerek, de a válása után kiderült, hogy csak a felesége révén nézték bármibe is. Elvették a férfias büszkeségét, úgy érezte, hogy megszégyenítették, most pedig próbál ellensúlyozni. De a legviccesebb az egészben az lesz, hogy 2026-ban a legturbóbb Tisza-pártiak lesznek azok, akik azt mondják majd, hogy ők ezt már 24-ben is tudták és látták. Ők TERMÉSZETESEN már akkor is beismerték, hogy ismétlődik 2021, akkor is tisz(t)ában voltak vele, hogy ez egy nárcisztikus ámokfutása, egy MZP 2.0. Ők lesznek az elsők, akik ezt odaírják majd a kommentszekcióba, miközben MOST, amikor rohadtul nem látják be, és rohadtul nem ismerik be, bőszen kékfideszeznek, rogánoznak, lehülyéznek mindenkit, akinek nem mosta ki az agyát a Tisza.

tegnapelőtt 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

9

Áruld el, mit tudnak a tiszáról a barom mp-en kívül?

Semmit? Koszönöm.

tegnap 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
11: szavaztam párszor a Fideszre ( utólag belatom , hogy hiba volt. De hát jobboldali emberként dkra nem szavazok). Kövi választáson hajra Tisza. Fidesszel elszaladt a ló számokra kicsit több dologban is
tegnap 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Hozzáteszem, hogy addig szavazok a tiszára mìg az ilyen DK, MSZP meg hasonlókat nem vesz be maga mellé.
tegnap 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%

#16 Az nem zavar, hogy a szavazótársaid azok eddig bizony az mszp-re, dk-ra szavaztak és most olyanokkal vagy együtt akik 14 éven át téged, mint fidesz szavazót állandóan mocskoltak?

Amúgy nem kell sokáig a tiszára szavaznod. Már most együtt mozognak az EP-ben a dk-val. A Néppárt tagjaként ugyanis pont azokkal állnak össze rendszeresen akik között a dk is van.

tegnap 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17: Nemrég még a KDNP is a Néppárt tagja volt, kizárólag a Tisza belépése miatt léptek ki. Úgyhogy erről ennyit.
tegnap 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!