Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Csárdi bevallotta...

Most hogy Csárdi bevallotta hogy Rogán volt a Vitézy - Szentkirályi terv értelmi szerzője végre elhatárolódik tőle Pítör Magyar?

Figyelt kérdés
okt. 20. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, én csak abban reménykedem, hogy e hír hallatán Varga Irén nem fejezi be az éneklést.
okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mad Max2 ***** válasza:
56%

Csárdi bejelentette azt amit évek óta mindenki tud


Szerintem semmi új dolog nem derült ki

Ungár Píítőr mindig is fidesz vakond volt, ha van olyan LMP potentát aki ezen most meglepődött az tényleg arcala falfelé ült eddig és csak az átutalásokat várta a telóján:)

okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, de innentől felmerülnek a kérdés Magyarral szemben is. Mert neki biztosan vannak forrásai és tudhatta a Rogán szálat. Mégis tolja Apuval szemben azt a gyökeret.
okt. 20. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

20:08


Lehet Píítőr Magyar is Apuka (ahogy a Fidelitasosok hívják vezírüket), embere? És show az egész?

okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4#: Ettől félekén is hónapok óta, amióta előkerült ez az illető...
okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamuzik
okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!