Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg felkapott téma...

Orbán tényleg felkapott téma külföldön és ismerik? Pl egy románnal beszéltem és ismerte orbánt de nekem fogalmam sincs ki a román elnök?

Figyelt kérdés

Nem híres csak pont belefutottam pár emberbe aki képben van?


Vagy csak én nemtudom a körülöttünk lévő miniszeteret?


Vagy valóban fekapott téma?



okt. 20. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Grazban is ismerik.

Persze, nevetnek a magyarokon, hogy ez az agyi rokkantat, hogy lehet ennyiszer megválasztani. Az a 2 millió szellemi fogyatékos lejáratja a maradék pár millió normális embert kis hazánkban. Elég megnézni, hogy milyen emberek szavaznak rá. És nem, ez alapvetően nem az ő hibája, ezek az emberek nem voltak okosabbak 10-20-30 évvel ezelőtt se, értelemszerűen. Csak Orbán rezonál a fa*zságaikra. Arra, hogy "küldünk egy 80ast Pali bácsi" meg emelünk 5% nyugdíjat. Igaz, hogy küldöm a 80-ast Pali bátyám, de ezt amúgy a kórház költségvetéséből vettem el, szóval ha beteg lesz Pali bácsi, akkor majd nem fogjuk tudni meggyógyítani, de hát engem nem érdekel ez, mert ezt az összefüggést úgy se tetszik átlátni, szóval ne is tessék foglalkozni vele, a 80as megy majd.

okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Eu-ban mindenhol diktátornak mondják egyszer egy eu vezetö fel is pofoszta eszt mondva neki.Utána propaganda azt mondta alkoholista volt .
okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Eleve nem sok értelmes ember van aki Trumppal meg Putyinnal kezezik.
tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A külföldiek zöme a témával sem foglalkozik.
tegnapelőtt 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!