Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rogánék vajon mennyi pénzt...

Rogánék vajon mennyi pénzt fizettek Vogel Evelinnek a Tónika show-ban való szerepléséért?

Figyelt kérdés

Magyar Pétertől 30 milliót követelt. Vajon Tóniék megadták neki ezt az összeget (szintén a mi pénzünkből) vagy kevesebbért is elvállalta, mondván, hogy ettől könnyebben úgysem szerez egyhamar pénzt?


Illetve vajon a megafonosok mennyi ideig tanítgatták? Mert a szereplésében eléggé visszaüt a megafonos stílus.



okt. 19. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
0 Ft-ot.
okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom.

De mi van ha nem fizettek semmit, csak elmondta Petiről az igazságot?

Mert ez is egy opció.

Amúgy meg ugyanezt mondta a felesége is. Őt is lefizették?

Miért véded ennyire, mintha tudnál bármit is az igazságról!

Annyira szánalmas ez a szekta fanatizmus...

okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Full ellentmondásos az egész.


Konkrétan bántalmazott nők mondják azt, hogy egy bántalmazott nő NEM így viselkedik. Sem Varga Judit, sem Nerelin nem úgy viselkednek, mint akikre igaz lenne, amiket megrendelt tőlük tónika. Nekem pl volt valóban bántalmazott párom (nem énáltalam...) és magának alig beszél róla, nem hogy még nyilvánosság elé álljon! Ezek a #Metoo f@szságok pont, hogy károsak a VALÓBAN bántalmazott nőkre nézve, (azon kívül, hogy férfiakkal szembeni visszaélésre ad lehetőseget!) és elvileg a fidesz az nem egy "libsi" párt, hogy ilyenekkel éljen.. ezek szerint akkor mégis?


Miért PONT a Tisza párt feltörésénél lett hirtelen olyan fontos, hogy legyenek ilyen "tényfeltáró" riportok az exei szájából? Eddig ez miért nem volt fontos?


Más családon belüli erőszakkal miért nem kezd a kormány semmit?

Ahogy azzal sem, hogy miért került Lévai Anikó a kecskeméti kórházba és mivel fenyegették meg az ott dolgozó ápolókat a hallgatásról?


Amit Nerelin előadott...

Színművészetis körökben is mondják, hogy még megjátszásban is nagyon gyenge.. nagyon gyenge teljesítmény amit előad és olyan emberek is mondták, akik személyesen ismerik, hogy ő nem is így beszél, meg artikulál. Konkrétan a megafon stílusa érződik rajta, ami a 2. előadásán egyértelműen látszik. Nézd meg ha nem hiszed.


Azért is ellentmondásos, mert a nyilas unoka bayer zsótika azt mondta, hogy 10 éve tudták, hogy veri a feleségét, akkor meg miért nem tettek ellene semmit..? Érdekes, csak addig nem volt probléma ez, amíg a fideszben volt? Hirtelen akkor lett olyan egetverően fontos a nők védelme, amikor van egy igazi ellenzéke a fidesznek?


Miért választanak meg igazságügyi miniszternek egy olyan nőt, akiről "tudják, hogy veri a férje..? Miért nem segítettek rajta az elmúlt évtizedben?


Ha mind igaz, amit Varga Jucus, meg Nerelin elmondtak, akkor miért nem tudnák lecsukatni Pétert? Pedig elvileg bizonyítékuk van rá!


Miért próbálkozik helyette a fidesz ilyen alantas eszközökkel, hogy két és fél percen keresztül azt mutatják a TÉNYEK című műsorban, hogy a zsebében matat, arra utalva, hogy a farkát keresi? És még Deák F@szértő Dániellel is megszakértik?


Itt a szekta mentalitás pont, hogy a fideszesekre jellemző.., amikor a nyilvánvaló, hogy mi folyik itt, csak az nem látja, aki vagy vak, vagy direkt szemellenzős..

okt. 20. 03:20
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyikük sem állított sose olyat, hogy bántalmazták volna.
okt. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fsms ***** válasza:
5 milliót kapott.
okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

Figyelj én nem vagyok egyik párthoz se köthető. Független vagyok, nem befolyásolnak érzelmek.

Ez nagyon fontos.

Amit én látok, hogy magyarázkodsz, probálod megmagyarázni ezt az egészet.

Ezt nem lehet megszakérteni, ahogy azt sem, hogy Peti pontosan mit vakarászott a nadrágban.

Én ahogy látom Petinek van egy olyan jelleme, ami akkor is megmutatkozott mikor vitték ki a szórakozó helytől. Ordibálva mondta, hogy bezáratja a helyet.

Láthatóan nem tudja kezelni az olyan helyzetek, mint amikor az ATV-be került. Könnyen felidegesedik és ott ugyan elment, de otthonról biztosan nem megy el.

Én jó ember ismerősek tartom magam és ha nem jelenik meg a kettő vallomás az exektől akkor is kb így képzeltem el őt otthon.

Van akit papucsnak gondolok, és az is be szokott jönni.

Petinek a személyisége alapján ez teljesen reális. Sőt máshogyan el se tudnám képzelni.

Visszatérve a nagy "elemzésedre" ezt mindenki másképpen dolgozza fel, szóval nem lehet azt mondani hogy ez nem igaz. Ez csak magyarázkodás...

okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fsms ***** válasza:
6# megint egy látens fideszes. Nézd meg gazdi hogyan igazgatja magát. Azt hívják igazán kényszeresnek.
okt. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm Viktort!

Ne merészeld a gazdámnak hívni!

Tönkretette az életemet!

Nyilván egy kényszeres vakarózó.

De 3ttől függetlenül amit a ti szekta vezéretektől írtam, az igaz!

TETSZIK VAGY SEM!

Istenem ez az Ország csak úgy tud gondolkodni hogy mindenki talpnyaló :D

Ha nem sz én gazdám seggét nyalod, akkor biztosan a másikét!

Most nagyon jól figyelj amit mondok!

NEKED VAN GAZDÁD! Te egy seggnyaló vagy!

De én NEM vagyok köthető egyikhez sem! MEGÍTÉLEM ŐKET MINT KÍVÜLÁLLÓ, DE NEM VAGYOK SEGGNYALÓ MINT TE!

EZ A KÜLÖNBSÉG KÖZTED ÉS KÖZTEM!

NYOMORÉK SEGGNYALÓ!

okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú, itt valami nagyon becsípődött neked. Nem inged mégis, hogy így magadra vetted? :D
okt. 20. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Áhh csak kiégetett ezzel a kettő bites gondolkodással.

De már jobban vagyok :)

Mondjunk ha elmondom hogy nem vagyok egyik pártnak a híve se akkor utána lefüstöl az agyuk a szektacsoportoknak :D

Az annyira jó :D

okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!