Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint most...

A fideszesek szerint most akkor az ukránok az agresszorok, nem az oroszok?

Figyelt kérdés
Ennyire elvakult Orbán és Putyin pártiak? xd

okt. 19. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
A többi fideszes véleményét nem tudom, szerintem egyértelműen Putyin az agresszor.
okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Az oroszok, vagyis igazából Putyin.
okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Akik tájékozódnak is, azok pedig tudják, hogy a háborút az USA indította 2014-ben az utolsó legitim ukrán kormány megpuccsolásával, Oroszország 2022-ben csak beleavatkozott.
okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

#3 Lool🤣🤣

Végül is ja, ha hozzám betörnek akkor még én vagyok a hibás hogyan merészelek értékeket tartani otthon....

okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Kicsit szezont a fazonnal. Amerika 2014-ben beleavatkozott, 2022-ben Oroszország pedig háborút indított.
okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
3asnál a pont, amennyire tudjuk. Egyértelműen védekeznek az oroszok. Mondjuk, elég lenne ránézni az idegbeteg Zelenszkij ordibáló fejére vagy a horogkereszttel jó viszonyt ápoló ukrán katonákra, hogy elgondolkozzon az ember, ki lehet a rossz oldalon.
okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
#6 Hogyne, védekeznek. Ezt a forgatókönyvet egyszer már láttuk Hitlernél. Ő is csak védekezett, ezen címszóval indított el egy világháborút.
okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
#3 nem volt legitim kormány, hanem a puttyantó bábkormánya volt, és az ukránoknak elege lett a szovjet gyarmat státuszból.
okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen. És szerintük 56-ban is a magyarok voltak az agresszorok, az oroszok meg a jók. Ez a fideszes szint.
okt. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!