Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon zsarnokság van?

Magyarországon zsarnokság van?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mièrt mondják hogy akkor ezt le se írhatnád?De ugyanakkor a tanár utálja a gyerekeket,a rendőr a szolgálati autóban szexelget,az utak rosszak,aki kórházba kerül azt kb megkínozzák a növèrek.Infláció, korrupció mindenféle formában.

okt. 19. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nincs zsarnokság, itt született szolgalelkűség van.
okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországot a fidesz(orbán) egy élhetetlen országgá tette, inne már mindenki menekül aki nem a kedvezményezettje ennek a fidsz bandának.


[link]

okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Nincs szükség nyílt zsarnokságra. Elég ha cionisták uralják a teljes médiát, az összes pártot, a m.elnök, elnök, legfőbb ügyész, az alkotmányt író szakállas ereszes cionista, a belügyér olajos maffiózó, az első ember nem magyar, az MHn kívüli összes párt támogatja a cionista népirtást Gázában.... lehet közülük választani.
okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Justinianus ***** válasza:
24%
Az mitől zsarnokság, ha a rendőr a szolgálati autóban szexelget (vagy az összes többi)? :) Én is szexeltem már az irodában.
okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel a befizetett adóforintjaidat és a szövetségesi rendszerünkből, neked érkezett támogatásokat, nem a rendeltetésüknek megfelelően használták fel, én úgy érzem, ez kimeriti a zsarnokság fogalmát.
okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Senki nem azt teszi amit tennie kellene,csak úgy csinál, mintha.A rendőr eltűri a kristályt terjesztőket,fogyasztókat dxxgja,ès neked lesz bajod ha szóvá teszed.A tanár zsarol a gyerekeken keresztül,de utálja is a munkáját,az egèsz rendszer rohad, valami nincs rendben ebben az országban.Ha ezt magyarázni kell,règen rossz.

Akkor azt is magyarázzam mièrt okoztak bèrfeszültsèget az egèszsègügyben ès ez miatt mennyien halhattak meg?

okt. 19. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amióta orbán kormányoz Magyarország olyan mint egy ideggyógyintézet álandóan uszít mindig hacol valakivel álandó az új adók tömege a lopás a korrupció és már a pedofilia is bejött a képbe, az ember már azt se tudja hogy hol tart ebben a zűrzavarban.
okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolsóhoz még annyit hogy ennek ellenére mégis utolsók lettünk Európába.
okt. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Márt én is elkondolkoztam hogy kimegyek Spanyolországba élni.
okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!