Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek csinálnának azért...

Az emberek csinálnának azért bárkiről politikai lejárató videót ha sok pénzt kapnának érte?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ilyent csinálni, ez pusztán egy erkölcsi kérdés, kíváncsi vagyok ki hogy cselekedne. Ez talán valami féle látleletet adna arról hogy miért is tartunk itt ebben az országban (avagy nem).


Ha tényleg érdekel hogyan gondolkozik az emberek többsége akkor érdemes mindenkinek saját magára nézve TELJESEN FULL ŐSZINTÉN szavaznia!


ma 14:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha elegendő pénzt kapok érte akkor simán hazudnék is akár, nekem bajom úgysem lesz belőle a többiek meg kit érdekelnek.
Nem, nem tennék ilyent, egyértelmű hogy a becsületem a legfontosabb és nem elvárható semmilyen társadalmi fejlődés ha ilyesmire képes lennék.
7 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Én büszke vagyok a gerincemre, inkább leszek földönfutó, de nem fogok más embereket ártatlanul bemocskolni, csak politika miatt.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Bocsi, de a "lejárató videók" általában igazságot tartalmaznak, csak épp kellemetlent az illetőre.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2: kivéve, ha kitaláció, rágalmazás a dolog, ahogy a fideszkampányok esetében számos esetben veszítették el a rágalmazási pereket a hazugságaik miatt
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen az a helyes, hogy nem tennék ilyet. Hogy mit tennék valójában ilyen helyzetben az sok mindentől függ. Ki lenne a célszemély, milyen videót kéne csinálni és mennyi pénzért, nekem mennyi pénzem van stb stb...
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha utálom az illetőt és elég pénzt fizetnek, akkor miért ne.
ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HakapiszikMatyi ***** válasza:

A propaganda egy elég éles, erős fegyver...

Konkrétan a Talpra magyarok FB oldalán láttam több meghamisított képet. Videót, azt nem, de lehetett.

Nem is ez az érdekes! Hanem, amit eltitkolnak... Együtt dolgozik az MHM-el a liberális ellenzék a FIDESZ ellen?

Ha, már MHM... Nyakunkon a Hungulf. hallottatok róla bármit is? A magyar vállalkozók miatt szervezte az MHM.

[link]

És még számos olyan dolg, ami az átlag magyar embereknek jó. MHM... Csak hülyére veszik az embereket a FIDESZ-nél.

Nézzétek meg a videókat a YouTube-n, mert onnan még nem vagyunk törölve. (

És! Gyertek el a rendezvényekre is! Senkin nincs "alusapka", ahogy reklámozzák a Fideszesek. :)

MINDENKIT szeretettel várunk, aki visszavenne valamit Magyarország elkótyavetyélt értékeiből!

Gondolkodni való:

https://www.youtube.com/watch?v=F0CO_pLyZSk

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Bocsi, de a "lejárató videók" általában igazságot tartalmaznak, csak épp kellemetlent az illetőre."


Először is nem a kérdésre válaszolsz, mivel a kérdés értelmezése hipotetikus. Egy szóval nem alkottam véleményt arról hogy a mostani lejárató videók valóban valósak e.


De ha már így szóba hoztad szerintem kamuk. Ha szerinted nem azok akkor válaszolj már arra hogy pl Evelin miért nem mond SEMMI konkrétumot azon kívül hogy az ő szubjektív véleménye szerint MP nem az akinek mondja magát és MÉG KIABÁLT IS VELE. Ezen kívül semmi, de semmi konkrétum nem hangzik el semmiről amivel ezt alá tudná támasztani. Nem szól másról mint hogy szimpátiát próbáljon kelteni miközben saját magát egy áldozati pózba vágja. Természetesen ő soha nem kiabált vele és soha egy rossz szót nem szólt hozzá ő csak áldozat. Az ex barátnőjeként megvádolta MP-t és kirakott egy 4 perces videót legutóbb ahol állítólag lehull a lepel.

Elmondása szerint egy papírt vidd oda neki MP amin olyan dolgok voltak leírva hogy tudják hogy Evelin mit tett, hogy mi van nála és hogyha nem csinálja azt amit mondanak neki ha nem segít nekik akkor tönkreteszik az életét és börtönbe juttatják. Tehát ha jól értjuk akkor papírt vitt oda MP gondolom azért hogy nehogy MP hangfelvételt tudjon készíteni Evelin, de hogy miért papír ezt nem értem, mert utána meg elkezdtek hosszasan beszélgetni Evelin állítása szerint szóval nem értem ennek így mi értelme lett volna MP részéről de ok. Viszont azt mondja hogy "börtönbe juttatja". Hogyan tudná MP Evelint börtönbe juttatni?? Megvádolja valamivel és ez a hírese objektív független magyar igazságszolgáltatás ez majd börtönbe zárja Evelint csak azért mert MP azt mondja? Vagy MP-nek hatása lenne az ügyészségre vagy az állami szervekre? Vagy hogyan tudná? Vagy esetleg valamiben tényleg bűnös Evelin és MP föl tudná őt nyomni és ez miatt? Vagy mi az hogy "börtönbe juttatja"? Hogyan tudsz egy ártatlan embert börtönbe juttatni? Ha valakit akkor szerintem pont nem Evelint fogják majd börtönbe csukni. Hacsak nem követett el valami olyasmit hogy még az ügyészség sem tudja kimozsdatni őt onnan. Ezket esetlen megmagyarázhatná hogy szerinte pontosan hogyan akarná MP őt börtönbe juttatni, mert enélkül ez nekem egy kicsikét sántít. De menjünk tovább. Utána elmondja hogy őt mindenféle fantazmagóriával vádolták meg MINDENNEL IS! De mivel??? Miért nem mondja el mivel? Mi az hogy "mindennel is"? :D Mi az amivel MP kiverte a biztosítékot Evelinnél? Mit tett? Mert így ezzel nem lehet mit kezdeni bármennyire is szeretnék hinni Evelinnek. Annyit mond csak hogy MP kémnek tartja és hogy a fidesznek dolgozik..de egy ilyen interjúval azért ezeken a szerinte alaptalan vádakon nem igazán segít.. Azt mondja szeretné MP igazi arcát megmutatni de azért én nem gondolnám hogy ha valakinek az igazi arcát akarjuk megismerni akkor ott egy ex barátnő által elmondottak kellene alapozni hiszen ez azért mégiscsak az ő szubjektív véleménye, ugyan úgy gondolnám akkor is ha MP tenné ezt ugyan ebben a személyeskedő stílusban. Aki benne van egy kapcsolatban az egy nagyon rossz embert is tud elképesztően pozitívan látni és visszafelé is. Szerintem ha valaki akkor pont Evelin nem alkalmas rá hogy MP igazi arcát megmutassa szerintem erre valaki mást kellene találni. És egyébként a videója alapján akkor most mi MP igazi arca? Az hogy megvádolta Evelint hogy a fidesznek dolgozik?

ma 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ehhez nem is kell politikai vonal, a régi beidegződéses "házmesterkedés" minden polgártársunkban benne van, ma is.
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!