Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már csak 2% a különbség a...

Már csak 2% a különbség a TISZA és a Fidesz között?

Figyelt kérdés
37%-39% IDEA intézet kutatása szerint. Elég szép eredmény, de hihetetlen hogy még milyen sokakat bomlaszt a fidesz...

ma 10:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor veszitek még be ezt? Mindig ez van"zárul-zárul az olló, fej-fej mellett vannak, izgalmas választási estének nézünk elébe stb" aztán tönkreverik az ellenzéket, a rajongók meg csalást kiáltanak hisz nem erről volt szó
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon remélem, hogy minden Tiszás elhiszi, hogy ez igaz....🧡
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
#11 Mit javasolsz? Maradjunk otthon vagy szavazzunk a fideszre, hogy meglegyen a győzelmi érzés? Szerintem sem nyerhetünk, a fideszt nem lehet már leváltani, de a remény hal meg utoljára. Menni kell és szavazni kell a fidesz ellen!
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13, nem nekem irtad a kommentet, de, én szerintem, amig ez a választási rendszer él és ők szervezik a választást, aki nem rájuk szavaz és NEM ŐK INdITJÁK, vagyis a lehetséges politikusoknak, is BOJKOTTÁLNIA KELLENE a mindenkori választásokat.

Én nem fogok többet szavazni, amig a választási rendszert nem állitják vissza a 2010 előttire, az, még arányos volt. A mai, már nem.

ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Volt már bojkott más országban, de nem lett semmi eredménye. Itt sem lenne, főleg mivel a fidesz kamu pártjai úgyis indulnának. Mhm, lmp, megoldás mozgalom...
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az eddigi választások alapján, ha elmész szavazni sem lesz semmi eredménye. Ugyanaz volt a végeredmény, minden egyes alkalommal, viszont validálod a rendszert a szavazatoddal.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezek a közvéleménykutatások sokszor irányító jellegűek. Az hogy korábban alulmérték a tiszát az igaz, tehát nem arról van szó hogy kifejezetten tiszások lennének a közvéleménykutatók. Zavecz Idea most azt igyekszik szerintem tudtunkra adni hogy a tiszának össze kéne bútoroznia a dk-val. Mediánt dicsérik mennyire pontos. Ja a legutolsó felmérésben pár nappal választás előtt. Az azt megelőző fél évben,egy évben viszont megy ott is egy alternatív valóság
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!