Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért használják sokan negatív...

Miért használják sokan negatív jelző ként a „turbó magyar"-t? Miért szégyen az ha valaki szereti a hazáját?

Figyelt kérdés
okt. 13. 22:20
1 2
 1/14 Alex Fly ***** válasza:
63%
Azzal semmi baj, ha valaki szereti a hazáját. Azzal viszont annál több, ha ki akarja sajátítani és mások magyarságát kétségbevonja. És azzal is, ha a nem túl dicsőséges valós magyar történelem helyett kitalált mesékkel próbálja megmagyarázni, hogy a magyarok felsőbbrendűek és az egész világ egyetlen célja a magyarság elpusztítása...
okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Eléggé fantáziátlan megfogalmazás a hazafiakra. Ráadásul ők azok akiket épp tisztelni illene.
okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert nem tanították őket hazaszeretetre.
okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Mert sok magyar hazafiatlan, ezért szidják az országukat és a hazaszeretetet. És kitalálnak dolgokat minthogy a hazafiak magasabbrendűséget hirdetnek... a turbónemzetizés ismeretlen dolog más országokban.
okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Én nem ezt a szót szoktam ezekre használni, hanem a "műmagyarkodó" szót.


Azokra szoktam használni, akik lenéznek más nemzetet, akik piros-fehér-zöld (trikolór) színű ruhában mászkálnak az utcán (vicc kategória)... ill. azokra magyarokra, akik hazaárulózzák a másik magyart, politika, társadalmi, sport, élelmiszer vagy egyéb témában lévő vélemény különböztetés miatt... azok a műmagyakodók, akik a saját honfitársukat le magyartalanítja, miközben magát a legnagyobb magyarnak titulálja, na az az igazi műmagyarkodó style.

okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Engem a képmutatás, hazugság zavar.

Ehhez mit szól egy hazáját szerető fidesz szavazó?

„Milyen jó, hogy '56-ban nem segítettek bennünket, mert lehet, hogy mi is úgy jártunk volna, mint az ukránok” –

[link]

okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Az az érdekes hogy semelyik másik országban nincs ilyen hogy a nemzet bizonyos tagjai lenézik azokat akiknek fontosabb a nemzet!


ezek mind hazaáruló mocskok az usa-hoz húznának, csak azt nem értem miért nem költöznek oda?


egyébként az a durva az egészben hogy az Usaban pont elég erős a nemzeti összetartás és a haza szeretet tehát eléggé ellentmondásos.

okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

"Miért szégyen az ha valaki szereti a hazáját?"

Ez a kérdés hazugságot tartalmaz, mert senkinek nincs ezzel problémája. Nem ez a gond.


A turbómagyar felsőbbrendűnek tekinti a magyar népet és gyakran rasszista, és ez már nem szeretet.

Itt a 3. válasz összeszedte, hogy milyen típusú turbómagyarok létezhetnek: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__6532..

okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Valamikor a hiperliberálok ráaggatták mindenkire ezt aki nem a mantrájukat fújta.
okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Én a mélymagyar szót használom.

Nem látom szükségét annak, hogy olyan közösségekben, ahol kizárólag magyarok élnek, a magyarságot bizonygatni, megerősíteni vagy reklámozni kéne.

Aztán különböző álproblémákat generálni ehhez kapcsolódóan: készpénz használat, Trianon, globalizmus stb stb.

Igen, magyar vagyok, itt élek, itt születtem, magyarul beszélek. Ez egy állapot, ezt dobta a gép, semmi bajom nincs vele, szeretem, tetszik, de nem érzem, hogy erre a kapott állapotra nekem kiemelten büszkének kéne lennem azok előtt, akik szintén ezekkel az alap tulajdonságokkal rendelkeznek. Nyilván külföldön más, de szerintem más magyarok előtt Magyarországon erre vernie magát valaki, nagyon sutyerák, proli dolog.

okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!