Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ha Magyar Péter...

Ellenzékiek, ha Magyar Péter jelenleg az egyetlen esélyünk leváltani a fideszt, akkor miért nem szavaznátok rá?

Figyelt kérdés
Nem kellene megadnunk neki az esélyt, ahelyett, hogy elvesszen a szavazatunk? Én is másra szavaznék, de az fontosabb, hogy kiróbáljunk valaki újat, mint még 4 év a fidesz uralom..

ma 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem fogok szavazni, mert a választási rendszer, a pártfinanszirozási rendszer, a vidéki hűbérúras rendszer, pont ugyanaz, mint az elmúlt választások karácsonyának, akármelyik szellemén.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Te ennél fost szar helyett?
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

5 százaléknyi DK szavazót és 5 százaléknyi MH szavazót leszámítva mondjuk szinte az egész ellenzéket behúzta már magának Magyar. Szóval a kérdés nem teljesen jogos.

A Fidesz meg szerintem csúnyán eltaktikázza magát. Ha levegőnek néznék Magyart, akkor lehet, hogy "leeresztene" a Tisza 2026-ra. De azzal, hogy egy tökvakarással is címlapon tartják többet használnak, mint ártanak neki.

ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem egyértelmű a valódi irányvonala.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
16%

Nem. 2018-ban taktikusan szavaztam, és úgy éreztem, eladtam a lelkem.

Soha többé nem figyeltem az esélyekre, arra szavazok, aki szerintem a legjobb választás.

ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Mi a különbség a fidesz és a tisza között?
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

"Mi a különbség a fidesz és a tisza között?"


Az hogy nem orbaneszku nertárs vezeti, hanem antimagyar pjotr.

ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: és szavazati szempontból? :D
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!