Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Nagy...

Mit szóltok hozzá, hogy Nagy Márton munkába állítaná a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés
[link]
okt. 12. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Megérdemlik a nyuggerek. Vastagon benne van a kezük abban, hogy a Fidesz még mindig hatalmon, mivel többségük a Fideszre szavaz.
okt. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a bandának én egy félórát sem.
okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fsms ***** válasza:
100%
Sajnos a magyar férfiak 38% nem éri meg a nyugdíjas éveket. Kit állít munkába?
okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A még élő és mozgó 62 százalékot.
okt. 12. 16:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy kevés a dolgozó, hanem az adórendszerrel van baj, és a nyugdíjrendszerrel.

Egykulcsos adót, családi ingyenpénzeket, mint a csok, kivezetni, nyugdíjmaximumot bevezetni.

okt. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
78%

18 év alatt egyáltalán nem kellene dolgozni, sőt, én támogatnám azt is, hogy 25 éves korukig az emberek csak tanuljanak, és ebben legyen benne pár év külföld is.


De azt is támogatom, hogy 60 felett vállaljon mindenki részmunkaidőben közfeladatot.

okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Justinianus ***** válasza:
72%

Vállaljál csak te.

Én már csak azt a napot várom, amikor az ébresztőórámat a földhöz vághatom a nyugdíjam első napján.

okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy midnek az első napján?
okt. 12. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha jól értem kormány megint piacba szól bele így fialók nem csak kínai,filippínó vendégmunkásakol hanem nyugerekel is versenyezhetnek.Biztos majd itthon fog vállalni munkát ahol minden féle kvóta alapján osztják ki az állás helyeket.6 válaszolónak meg üzenem mi van azokkal akiket egy szülő nevel és lakhatásra se elég fizetés tanuljon a gyerek amíg utcára kerülnek ?
okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg sokan nem azért mennek diákmunkára se mert ps5 meg xbokszot akarnak hanem mert nincs kaja otthon :)
okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!