Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Élnél kommunában?

Élnél kommunában?

Figyelt kérdés
Mint Izraelben a kibbucok. Azokat az államnak kell támogatnia, mert nem versenyképesek gazdaságilag, viszont 3 gyermeket szül egy átlagos nő, ezért sok katonát adnak.
ma 07:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Más okból, ám férfiként is megfontolnám!

A vezérfonál az a gondolkodásomban, hogy k@rvára elegem van már abból, amit az állam próbál erővel letolni az itt élők torkán, ráerőltetni az állampolgáraira, - élen a diszkriminatív "családpolitikával", adók semmire szedegetésével, azok féktelen, esztelen herdálásával, digitális világ emberekre erőltetésével, érdemi választást semmilyen területen sem hagyva.

Jó lenne függetlenedni ettől az egésztől, kilépni belőle úgy, hogy nem költözöm sehová és inkább egy olyan életvitelbe energiákat fektetni, amelynek látszata, értelme is van.

ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha koedukált, akkor igen.
ma 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen legyen felnőttek közt? Mint a katonaság???
ma 07:46
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak én lennék a pasi a többi meg jó csaj, megpróbálnám.
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kapod is a piros szavazatokat...
ma 08:01
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Én nem.

Úgy érezném, hogy az állam tulajdona vagyok, nincs önálló döntésem.

ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen államé?
ma 08:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Az állam, én vagyok. A mindenkori államé.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy érezném, hogy az állam tulajdona vagyok, nincs önálló döntésem."


Neked nem sikerült felfognod a kérdést. Persze ne aggódj nem vagy teljesen hülye, csak nincs szerencséd amikor gondolkodsz.

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, szerencse, hogy neked viszont igen és láthatóan a kérdésre sikerült válaszolni! Kár, hogy nem vagyok olyan, mint te, most ennyivel is többen lennénk.
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!