Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Részben a kínai hitelből...

Részben a kínai hitelből finanszírozzák a Budapest-Belgrád vasútvonalat, azonban az Orbán-kormány kínai kérésre titkosított az adatokat. A Szuverenitásvédelmi Hivatal már vizsgálódik az ügyben, vagy elfoglalt a hazaáruló kormány kérésére pattogni?

Figyelt kérdés
ma 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Orbán Balázs coming outja után mi másra számítunk? Ők ilyenek. Jár a szájuk, pofáznak nemzetről, szuverenitásról, de mindenkinek megadják magukat. A kínaiak teljesen bepalizták őket, a markukban tartják őket. Simán gyarmatosítani tudják az országot, mert ezek a papírtigrisek simán belengetik nekik a fehér zászlót és kigurítják előttük a szőnyeget.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mi köze ennek a szuverenitáshoz?
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

"Mégis mi köze ennek a szuverenitáshoz?"


Talán annyi, hogy így fogalmunk sincs arról hogy a szittya magyarok által megválasztott szuverén kormány tényleg szuverén-e, vagy egy a kínaiaknak kedvező hitelszerződést kötött meg a szuverén magyar lakosság kárára.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

2# "A szuverenitás a politikatudományban (állami) főhatalom, önállóság, függetlenség; képesség a hatalom önálló gyakorlására. A joggyakorlatban a természetes vagy jogi személy kizárólagos önrendelkezési jogát értjük alatta, azaz külső kényszer nélküli cselekvést." forrás: wikipédia.



Ha kötünk egy szerződést, amelyben adok neked sok-sok pénzt és cserébe megszabom, mit csinálhatsz és mit nem, akkor a szuverenitásod sérül, hiszen már az én nótámat húzod, nem a sajátodat.

ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4: " és cserébe megszabom, mit csinálhatsz és mit nem," és ezt mégis honnan szoptad? Magyarország ezernyi hitelt vett fel eddig, soha ilyen nem történt.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
5# Nem Magyarországról beszéltem, egy példát hoztam az előttem válaszolónak, mit jelent a szuverenitás csorbulása. Amúgy ott voltál? Honnan tudod mi szerepel a szerződésben, ha nem ismered a tartalmát?
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6: Mert abszurd a feltételezés, vélhetően valami Soros ügynök találta ki. Na, azok ellen kell fellépni.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
7. Mi abszurd? Mi a feltételezés tárgya?
ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!