Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktorhoz egyre többen...

Orbán Viktorhoz egyre többen csatlakoznak?

Figyelt kérdés
Valóban már több ország is (cseh, osztrák stb.) csatlakozik az ő filozófiájához? Nagy lett a támogatottsága?
ma 09:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Majd amikor minden nettó befizető ország széljobbos pártjaitól megkérdik a szavazóik, hogy miért fújnak egy követ azokkal, akik a más országoktól származó pénzeket egyszerűen ellopják és a saját családjukat gazdagítják belőle, meg hogy van a migrációellenesség, ha mindeközben több ezer embercsempészt engednek szélnek, hogy tovább gyakorolhassák a művészetüket, akkor vélhetően, akkor nemigen maradnak szövetségesei.
ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem is kell neki szövetséges látod. Van annyira okos, hogy elbirjon az ilyenekkel, mint Ursula, meg Weber. A németek amúgyis alapból idióták. Szivárványos, migránssimogató, ukrán puszilgató csürhe. (nem a nép, az emberek, hanem a politikusok)
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Itt mindegyikötök a fideszt szidja. Nem értem. Miért nem zavarjátok akkor el őket? "


Mert a többi legalább ugyanannyira rossz, ezért marad a többség a már ismert rossz mellett, vagy ami még inkább valószínü, hogy nem választ, mert nincs miböl, a fidesz meg ezt lovagolja meg a 2/3-os ötletével

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%

ma 10:40


Ezen elven, akkor viszont a fidesz mégsem olyan rossz? Gondolja itt bárki, hogy majd valaha jön olyan ember, aki neked/nekem/nekünk akar jót? (politikus)

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
NEM, nem arról van szó, hogy nem olyan rossz, csak a legtöbben látják, hogy a többi sem jobb, meg a többség eleve nem foglalkozik semmivel.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Akkor mi a megoldás? Mert ha az emberek java xarik rá, a másik fele retteg egy bizonytalan változtatástól, akkor csak a fidesz fog maradni még 20 év múlva is.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16/16 anonim Körülöttem, azt mondják, pocsék a fidesz, de van egy jó tulajdonsága, mégpedig, hogy hagy lopni. Aki kicsit okosba gondolkodik, az simán összebarkácsol magának egy élhető életet. Ez a mentalitás még az előző rendszerből jött.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

ma 11:05


Bár én nem vagyok fideszes, de kivételesen egyet értek amiket irtál, és ez ritka, hogy támogassak egy fideszest. De Orbán tegnap nagyon jól beszélt, mindenre volt kész válasza. Korrupt? Igen. Szar a belpolitikája? Igen. De melyik ott ülő nem mondhatja ezt el magáról? a német? vicc...

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%
ja: Magyar Péter meg... inkább ne is nevezzem semminek. Ekkora arroganciát te jó ég egy senkiházitól, aki még semmit se tett le az asztalra... remélem nem lesz köze a politikához a jövőben, mert akkor Magyarországnak annyi. Rosszabb lesz, mint Orbán.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
Ezt pontosan én is így látom ahogy te leírtad!
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!