Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy az...

Krampusz1 kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy az Orbán generációja tönkretette az országunka, és távozniuk kellen a közéletből?

Figyelt kérdés
Orbán és Gyurcsány takarodó?!?
ma 10:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amikor egy országban egyenlőségjelet tesznek, az orbáni rombolás és a gyurcsányi bűnök közé és nem értik, hogy miért jelent veszélyt egy belülről jövő személy, aki még csak nem is demokráciában, hanem ugyanúgy egypártban gondolkodik, mint az, amit megpróbál megdönteni... miközben évtizedekig élvezte ő és a családja a rendszer álltal biztositott jólétüket.
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező 10:51 .

Én meg azt látom, hogy valóban dörzsölt fickó, ügyesen lavírozik, de csak azt mondja, amit hallani akartok és sorozatosan mást cselekszik, azaz hazudozik.

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"dörzsölt fickó, ügyesen lavírozik, de csak azt mondja, amit hallani akartok és sorozatosan mást cselekszik, azaz hazudozik"

Ez Orbán úr szó szerinti leírása.


Magyar Péterre ezt akkor lehetne mondani, ha Orbán rezsimet leváltva nem lépne be az ügyészségbe, nem számolná fel a korrupciót, nem hozná haza az EU-s pénzeket, stb.

ma 11:09
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
"csak mert kimondta hogy látta hogy a Fidesz lop, hogy Rogán lop, csal, hamisít, törvénytelen eszközöket használnak, ellopják az EU-s pénzeket, atz egész Orbán család 100 milliárdokat lop el évente, stb" Ha ezt így kimondta volna, akkor balesetne perelni rágalmazásért.
ma 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
"nem pedig a korrupt, múlt rendszer kitermelte "nagy öregek"." Ez emberfüggő. 20 éves és 70 éves is lehet velejéig korrupt, mindenki kihasználó, gerinctelen elmer. Az a baj, egy embernek teljhatalmat adnak, ráadásul hosszú időre. Gyakorlatilag már semmi kontroll nincs felettük. Az a bizonyos fékek és ellensúlyok, jogállam. A társadalom hagyja, ugyan ezt egy 30-40-50 éves is megcsinálja.
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Magyar Péterre ezt akkor lehetne mondani, ha Orbán rezsimet leváltva nem lépne be az ügyészségbe, nem számolná fel a korrupciót, nem hozná haza az EU-s pénzeket, stb.


Ajánlom, hogy nézz rá a legnagyobb magyar földbirtokosok listájára, hogy kik azok a magyar gazdák, akiknek az embered pénzt akar hazahozni.

De, annyit segitek, hogy a NER épitőkockáinak.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Aki mindenhol, mindenkiben (kivéve persze orbánban és a rendszerében) hibát keres, az mindenhol hibát fog találni.

Szerintem sokan nem tudják, de az EU-s agrár pénzek pont nincsenek felfüggesztve, az jön a mezőgazdaságnak, tavaly sokkal több mint 500 milliárdot kapott a mezőgazdaság az EU-tól, csak valahogy ez is a NER-nél köt ki, több ezer hektárja van már az orbán gyerekeknek is, többek közt.


Miért nem vagytok ezekre a dolgokra érzékenyek fideszesek?

Ez tesz titeket teljesen hiteltelenné.

ma 11:19
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Én csak halkan jegyzem meg, hogy Magyar Péter az, aki elég sokáig, igazoltan fidesz tag volt, még én, még az irodájukat is nagy ivben kerültem.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Orbánnal az élen a Fidesz alapítók - a komcsi rendszer folytatói - akik ellopták a magyarságtól a rendszerváltás ígéretét, helyette egy posztkommunista korrupt autokráciát adnak el a vidéki elbájolt tömegeknek keresztény rezsim álnéven, úgy hogy tömeggyilkos diktátorok alárendelt szolgái a világpolitikában.

Magyarok generációi szenvednek ettől a korrupt akarnok despotától akit a nyakunkra szavaztunk 2/3-addal.

ma 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dongaben ***** válasza:

"ma 11:34"

Ezt én is így gondolom. :)

Ki tudja, mi lett volna, ha...

A generációk szép lassan kihalnak. Ez ellen még a 2 "öreg" sem tud tenni.

Most az MHM-nél van a legfiatalabb életkor a szavazótáborban. Remélem, hogy végre lesz egy olyan párt is hatalmon, amelyik a magyar emberek érdekeit nézi, és nem csak a haverokét!

ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!