Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az örökös rendszerkritizálók...

Az örökös rendszerkritizálók valójában milyen politikát, vagy politikust szeretnének?

Figyelt kérdés

Figyelgetem sok politikai kritikus személy videóját, akiknél eddig nagyon nem tudtam megállapítani, hogy kihez húznak, mihez húznak, mert annyira semlegesen állnak hozzá a dolgokhoz. Sem Magyar Péter, sem Orbán Viktor sem Gyurcsány Ferenc se semmilyen egyéb magyar vagy egyéb külföldi politikus nem elég jó, mindenkibe belekötnek, az egyik ilyen youtuber ki is jelentette, hogy bárki lesz is a hatalmon, ő mindig meg fogja találni a fogást rajta.

Vagy csak a mindenkori nézettséget akarják biztosítani a csatornájuknak?

Eddig egyik sem tudta felvázolni, hogy szerinte akkor mi lenne a jó, csak a meglévőket fikázták.

Én pontosan meg tudom mondani, mely politikussal szimpatizálok, és benne is van egy-két olyan dolog, ami nem tetszik, és azt ki is fejezem, de nem fogok emiatt elfordulni tőle, mert alapvetőleg kedvelem a politikai oldalt vagy azt, amit képvisel. Én sem vagyok tökéletes ember, a jó politikusok sem azok, ők is hibáznak néha, ettől még nem fogom gyűlölni, ahhoz valami orbitális bűnt kellene elkövetni.

Tehát: mit akarnak az influenszerek pontosan? Mikor fognak hátradőlni és azt mondani, hogy na ez így klassz?


tegnapelőtt 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Fikázni a legkönnyebb és leghálásabb.
tegnapelőtt 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább értelmiségieket próbálj "követni" és ne infulenszereket, a puffogás meg fröcsögés mindenkinek megy de érdembeli kritikának igen sivár.
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 kiket javasolnál?
tegnapelőtt 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Én Mi Hazánk kormányt mint minden magyar ember.
tegnapelőtt 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Tölgyessy Péter nagyon jó kritikákat alkot de ritkán jelenik meg a közéletben.

Puzsér Róbert színvonalasabb tartalma közé sorolandóak a vitái, ahol adott témák mellett vagy ellen érvel ő és vitatársa(i).

Kissé rendszerkomfortistább vonulatú de Schiffer András is tud egész jó kritikákat megfogalmazni.


Vannak egyébként sokan akik ide sorolhatóak lennének, többségük vagy volt politikai aktorok vagy politológusok/társadalom kutatók.


Ha ilyen kaliberű szereplők véleménye érdekel érdemes a Partozán és a Magyar hang interjúit/vita műsorait követni, illetve az Önkényes mérvadó régebbi részeit is.


Ami nagyon fontos az a vitakultúra, sokkal árulkodóbb az amikor két ember próbál érvekkel harcolni a maga igaza mellett mint az mikor elpöfögik a véleményüket az éterbe, utóbbira szinte bárki képes, vitázni már közel sem.


Amikor ráunok a magyar politikai közéletre olyankor amerikai egyetemi vita rendezvényeket nézek, ha tudsz angolul érdemes ezekbe is belenézni mert nagyon nagy kontrasztot mutat a magyar vitakultúrához képest.

tegnapelőtt 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!