Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki Duró Dórát...

Miért mindenki Duró Dórát szidja amikor a férje Novák Előd sokkal több kritikát érdemel?

Figyelt kérdés
Novák Előd szerintem sokkal aljább mint a felesége, bár mondhatni ugyanaz mert házastársak biztos egyet értenek. Dúró ezeknek kevesebb szót ad ő inkább csak az agresszív kismalac szerepét veszi át. De Novák cseszte el a Mi Hazánkot azzal, hogy Toroczkainak ajánlotta bele tenni a programjába az agresszív roma integrációt, amiben nem az lenne a lényeg sajnos, hogy a bűnözőket börtönbe zárják hanem mindenki megissza a levét, illetve a kötelező sorkatonaságot is ő ajánlja. Nem mintha Toroczkai jobb lenne aki ezeket elfogadja és úgy táncol ahogy mások fütyülnek. De mindig is tudtam, hogy Novák egy igazi freg . Az azért nagy szó ha szerintem már Rogánnál is rosszabb. Van videója amiben olyan a stílusa mint egy igazi bűn szervezeti maffiának.

#kommunizmus #Novák Előd #MHM #Kamu nemzeti #Buta szavazók
tegnap 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
32%
Dúró Dóra szerepel többször, Novák sunyibban csinálja. Én rühellem mindkettőt.
tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!