Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hülye a politika?

Miért hülye a politika?

Figyelt kérdés
Kezdve az Antall-kormányon, a még hülyébb MSZP-n át, máig.
ma 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezt így fejtsd ki, mert nem egészen értem, mit szeretnél mondani. Hülye maximum egy ember lehet.
ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A politikusok hülyék, így gondoltad?


https://www.youtube.com/watch?v=20vNeD5drWo

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek választják a politikusokat. Azok az emberek, akik közt népszerű Kis Grofó, az RTL, a TV2, és akik megveszik azt a terméket, amit egy influenszer ajánl. Ezek után azon csodálkozz, hogy nem hülyébb a politika!
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az emberek választják, meg a hülyeséget importáljuk is... Megasztárhoz hasonló műsorok.
ma 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
A politika olyan mint az emberek. Az emberek pedig hülyék. Ez nem bug, hanem feature. Mindig is ilyenek voltunk, mindig is ilyenek leszünk, kérem kaccsojja ki
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elsősorban még csak nem is a politikusok, hanem a társadalom miatt. Az emberek többsége nem túl okos, illetve szűk látókörű, így pedig nem tudják felmérni azt sem, hogy mi lenne a saját érdekük, illetve, hogy azt hogyan érhetnénk el. Mindemellett még bejön az érzelmi faktor is, amikor választani kell, ami végképp torzítja a helyes választást.
ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy a nem túl okos, illetve szűk látókörű embereknek grammra ugyanannyit ér a szavazata, mint a tiéd. Ugye azért nem akarod elvenni a szavazati jogukat? Esetleg elvenni a véleményformálási jogukat, ha azok szerinted orbitális hülyeségek? Ugye nem akarsz kinevezni merő demokratizmusból egy direktóriumot, akik jóval okosabbak a saját érdekeiket felismerni sem képes iskolázatlan fogatlan és -szégyenek szégyene!- VIDÉKI parasztoknál? Ugye tudod, hogy minden politikai párt ezen emberek manipulálását tekinti fő feladatának? Ugye látod, hogy a különbség annyi, hogy mindegyik azt gondolja, hogy jó, jó, de én az igaz ügy érdekében manipulálok! Kíváncsian várom milyen módon tudnád a tömegdemokrácia gyengeségeit kiküszöbölni, amikor magasan képzett emberek is képesek az agymosottság csapdájába esni.
ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Nem akarok én senkitől semmit elvenni és megoldásom sincs rá, csak a kérdésre válaszoltam, hogy miért ilyen a politika.
ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor tehát te is elfogadod, hogy evvan, ezt kell szeretni?
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Jobb híján kénytelen vagyok.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!