Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek alapján, van, aki még...

Ezek alapján, van, aki még hisz abban, hogy az országban vannak szabad választások és a kormány leváltható demokratikus úton?

Figyelt kérdés
[link]

#Magyarország #hungarikum #Tragikomikum #Diktatúrikum
ma 07:09
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Látod, pontosan ezért nem lesznek szabad választások. Eddig is lehetett tudni, hogy Orbán a TEKkel figyelteti a saját feleségét és hallgatja le. Innentől, miről beszélünk?
ma 09:45
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
11: A szabad választásokról, aminek semmi köze a hülyeségeidhez.
ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12, nem az én hülyeségem, a 10-es hozzászóló irta le, hogy egy olyan pártról beszélünk, ahol a saját feleségét lehallgatja. Ne haragúdj, de nem én vagyok a 10-es hozzászóló és ne rám kend más hülyeségét.
ma 09:48
 14/25 anonim ***** válasza:
8%
13: Te írsz hülyeségeket, a 10-es hozzászólás korrekt.
ma 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
A fenti cikk alapján a Tiszát figyelték meg és a 10es hozzászóló korret hozzászólása is ezt a hülyeséget erősiti meg.
ma 10:02
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

#15

Én Magyar Péterről beszéltem, nem Viktorról.

Szóval valamit félreértettél.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Krampusz1 ***** válasza:
61%

Jelenleg egy autoriter állampárt vezeti az országot, aki 4-5 titkosszolgálat felett korlátlan hatalmat gyakorol. Ezek a szervezetek mindenkit lehallgatnak, akik veszélyesek lehetnek a regnáló hatalomra, újságírókat, celebeket, közéleti személyiségeket, és közben látjuk hogy pl az orosz ügynököket, vagy a külügy gépeit feltörő orosz hackereket pont figyelmen kívül hadják.

Azt azért mindenkinek érteni kell, hogy itt több ezer fős szervezetek a legmondernebb szoftverekkel és hardverekkel korlátlan felhatalmazással figyelik meg az embereket. Jelenleg nincs olyan ellenzéki újság vagy csoportosulás, ahol ne lenne egy vagy több megzsarolt "beépített" embere az állampártnak.

Tényleg senki ne gondolja, hogy a tikosszolgálatok 10+ év alatt, korlátlan pénzből, korlátlan eszközökkel ne tudtak volna már mindenhol fogást találni valakin.

ma 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16, jah, azt hittem, hogy a linkelt cikkhez szóltál hozzá. Ne haragúdj, én azt hittem, hogy a kérdésre válaszoltál.
ma 10:18
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Arra válaszoltam, hogy a Tisza párt és Magyar Péter már most jeleskedik lehallgatásból.

A Fidesz is felzárkózik ehhez a szinthez.

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Nem, ne haragúdj, de nem a kérdésre válazoltál. A Tisza pártnak annyi köze van a kérdéshez, hogy őket figyelték meg.

Itt arról van szó, hogy semennyire nem demokratikus az, hogy bűntetlenül figyelhetnek meg ellenzéki aktivitást. Nem a Tisza párt szerepel a kérdésben, igy nem a kérdésre válaszoltál sajnos.

ma 10:25
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!