Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidókkal szemben kritikus...

A zsidókkal szemben kritikus jobboldaliak egy része hogy tud a Fideszre szavazni, amikor az teljesen kritikátlanul támogat és menteget minden izraeli katonai lépést, ide értve a terrorcselekményeket is?

Figyelt kérdés

tegnap 21:32
A kérdező szavazást indított:
Magam is erősen küzdök ezzel a dilemmával
En is fideszes vagyok de egyben Izraelkedvelő filoszemita is, mint Orbán
Nem vagyok Fidesz szavazó
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Élj te együtt a muszlim palesztinokkal,azt megtudod. Ezek nem értenek a szép szóbol
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Ennyi erővel kérdezhetnek azt is hogy az eddig zsidó partisagaban túlerzekeny baloldal,hogy lett hirtelen antiszemita?


A válasz egyszerű. Az iszlám jelenti a legnagyobb veszélyt az európai kultúrara és életformára jobber értelmezés szerint.

Tény hogy a közel keleten Izrael a legcivilizaltabb ország és zsidók gondolkodásban, mentalitásban, értékrend sokkal közelebb állnak az europaihoz.

Ugyanakkor a baloldal szemeben a muszlimok az "elnyomott" kisebbség.


20 éve a szélsőjobberek védték a palesztinokat, a balosok tudomásul se akartak venni, mit művelnek ott a zsidók. Ha szóba merted hozni, az egyenlő volt azzal hogy naci vagy.

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mint amit a legtöbb negatív dolognál tesznek, homokba dugják a fejüket.
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2:


Szóval kiderült, hogy a tradicionális Európa életenergiáját elszívó, NY-Tel-Aviv tengelyt működtető, háttérhatalomként machináló zsidó összeesküvés a kisebbik rossz?

tegnap 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Marha érdekes, amikor valaki szájából nem a szar omlik, hanem ír egy értelmes tárgyilagos választ, azt rögtön lepontozzak.

Ezzel az értelmi szintel mennyi az esélyesek hogy normális politikát csináljátok.

Indulat vezerelt slep az ide kommentelők 80*%a

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2:


Mióta az eszemet tudom, a baloldal szimpatizált jobban a Zsidó állam környéki arab közösségekkel. Ez most sincs másként, ld. az amerikai Izrael-ellenes tüntetéseket a napokban is. Nem tudom honnan veszed azt, hogy 20 éve a szélsőjobberek védték volna a palesztinokat.

tegnap 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez úgy hülyeség, ahogy van:


"20 éve a szélsőjobberek védték a palesztinokat, a balosok tudomásul se akartak venni, mit művelnek ott a zsidók. Ha szóba merted hozni, az egyenlő volt azzal hogy naci vagy."


A baloldal már a hidegháborúban is Palesztinát támogatta. Amit te írsz, az egy jobboldali tévképzet volt a baloldaliakról. Elég sok ilyen tévképzet van a jobberek fejében másokról, akiket egyébként nem is ismernek.


A baloldalnak elég szilárd véleménye volt és van erről a kérdésről. A jobboldal csapong ide-oda.

ma 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7:


Szerintem arra gondol, amikor Vona náci korában valamilyen muszlim farkasokkal bandázott és véletlenül Allahot is a nevére vette.


A nácik mindig is zavarban voltak attól, hogy akkor a zsidók ellenségei az ő barátaik-e, vagy őket ugyanúgy kell-e gyűlölni, csak más okból.

ma 03:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor is önellentmondásba kerülnek, amikor a zsidókat olyan dolgok miatt szidják, amik valójában a kapitalizmus jegyei. Amikor jönnek a zsidó karvalytőkével, meg hogy a zsidók hogy nyerészkednek meg harácsolnak, kapzsik, fösvények, haszonlesők, pénzéhesek stb. Aztán ha valaki erre azt válaszolja, hogy vesszen a karvalytőke, éljen a szocializmus, akkor már egyből tiltakoznak és védegetik a karvalytőkéseket.


Nem nagyon volt semmilyen meggyőződésük a zsidótéma mögött, szerintem ez csak arról szól, hogy egyesek örülnek annak, ha nem beléjük rúgnak, hanem valaki másba, mert addig sem őket bántják.


Ami meg Izraelt illeti, a baloldal mindig szolidáris volt a ciszjordániai testvérszervezetével, a Fatahhal. Az amerikaiak támogatták Izraelt, a baloldal világszerte Palesztinát. Jasszer Arafat a keleti blokkal különösen jó kapcsolatot ápolt, ha jól tudom, az elsők között ismertük el Palesztinát 1988-ban, és Budapesten nyílt akkor az első palesztin nagykövetség is.

ma 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!