Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mai szemmel nézve, volt...

Mai szemmel nézve, volt értelme az MSZP-kormány által bevezetett 300 Ft-os vizitdíjnak?

Figyelt kérdés
ma 05:03
A kérdező szavazást indított:
Volt értelme.
Nem volt.
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Távol álljon tőlem, hogy dicserjem az MSZP-t ( illetve jelenleg Fideszt is) de szerintem nem volt az ötlet rossz. Persze a Fidesz ellenzekbol rászállt a témára, ők meg ezekben a nagyokat mondok dolgokban erősek ...
ma 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen. Pl. a sok fukar nyugger akik hobbiból jártak orvoshoz, és kinn a váróban tobzódtak, benn meg elmesélték a fél életüket, és nem haladt a sor miattuk, szépen otthon maradtak, és végre be lehetett kerülni a háziorvoshoz két óra várakozás nélkül.


Plusz a 300 Ft vizitdíjat, vissza lehetett volna forgatni az eü-be, ha tovább marad.

ma 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Egyetértek veled.

ma 06:27
 4/5 anonim ***** válasza:

A megpróbálni működtetni az egészségügyet valahogy és próbálni változtatni rajta, minden körülmények közt jobban tartom annál, hogy a kormány magára hagyja, ahogy van és nem foglalkozik vele.

Hogy 5letként milyen volt? Én, személy szerint jónak tartottam, hogy inkább fizetek 300Ft-ot, de nem kell sátorral menni egy nyomorult körzeti orvoshoz, ahhoz képest, hogy ma már körzeti orvost is lasszóval kell fogni.

ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy lett volna értelme.
ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!