Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereket mennyire érdekli...

Az embereket mennyire érdekli a politikusok magánélete?

Figyelt kérdés

Nagyon rámentek erre, pl Magyar Péter és volt barátnője kapcsán, vagy hogy hol bulizott Magyar Péter?


Őszintén, érdekel ez bárkit?


Én azt látom, hogy pont az ellenkezőjét érik el vele, még jobban szimpatizálnak vele, sok kommentet olvasva a közösségi oldalokon.


Eleve ez a celebkedés sem érdekli már az embereket, kezd kifújni ez a social media időszak, senkit nem érdekel, hogy "Kis Józsi" feleségül vette "Nagy Katit" vagy Rozika babát vár, stb. .


Ti is látjátok gondolom, hogy sok ilyen komment van, hogy "ma bablevest főztem", magyarán senkit nem érdekel.


Max ilyen félidióták kapják fel erre a fejüket.


ma 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
semennyire!
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a magánéletük, de ...
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magánéletük nem érdekel, de a botrányok azért eljutnak a tudatomig. Abból lehet következtetni arra, hogy mire képes másokkal, így a választóival is.
ma 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Őszintén, érdekel ez bárkit?"


. Te melyik barlangban élsz? Az elmúlt években szinte csak úgy tudott a Fidesz támogatottsága megrendeülni, hogy előkerültek negatív hírek fideszes politikus magánéletéről:

Borkai, Szájer -> főleg előbbi választást befolyásolt

Rogán helikopterezése -> a Népszabadság belebukott


És akkor még nem vette ide azokat, akik nem politikusok, de a fideszhez köthetők.

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nem kerül valami felszínre, addig "senkit sem". Amint egy dologban (leginkább) vét, máris szétszedik.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4


A Borkai botránynak még helyi szinten se lett nagy hatása, a fideszre meg pláne nem, csámcsognak egy ideig az ilyen szaftos dolgokon, kb erre jó.

ma 20:51
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább visszatetsző, hogy ennyire hülyének nézik az embert.


Az, hogy valaki mulatozott fiatal nőkkel mióta bűn?

Ráadásul nem is házas, de ha az lenne se érdekelne.


Az meg inkább ciki, ha valaki az exét fikázza.

Vagyis inkább kínos.

ma 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdekli az embereket. Én is jobban örülnék, ha szakpolitikai viták folynának. De a többséget az adórendszer fifikái nem izgatnak.
ma 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!