Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek most miért...

Az ellenzékiek most miért ágálnak Orbán Balázs ellen, amikor szerintük a nemzeti értékek úgysem fontosak?

Figyelt kérdés
Fogalmazzunk egyértelműen, én sem értek egyet azzal, amit Orbán Balázs mondott és nem is akarom megvédeni. Viszont az ellenzéki felháborodásokat hiteltelennek érzem, mert ők azok, akik állandóan tolják a mindensz.rizmust és hogy innen le kell lépni nyugatra. Ha békeidőben ilyenek, mit tennék háborús veszély esetén? Iszkolnának mi hamarabb a főnökeikhez nyugatra.

ma 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

"Iszkolnának mi hamarabb a főnökeikhez nyugatra."


Akinek a főnöke nyugaton van, az már nyugaton él.

Aki itt él, annak a főnöke általában magyar.


Nem kéne annyit innod.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fsms ***** válasza:
82%

Ez a Fidesz propaganda folyamatosan kicsit fárasztó.

Miből gondolod, h nekik nem fontos. Fontosabb mint a Fidesznek.

Illetve ezzel párhuzamosan a Szerecsen mosdatás is visszataszító.

ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

"amikor szerintük a nemzeti értékek úgysem fontosak"


Ezt konkrétan ezek az ellenzéki politikusok mondták ki, vagy ez csak egy újabb fideszes uszító propagandabaromság, amit be akarnak magyarázni az ellenzékről.

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Bocsánat, a nemzeti értékek, nem azt jelentik, hogy beengedjük a ruszkit, ha jön.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#5

"Bocsánat, a nemzeti értékek, nem azt jelentik, hogy beengedjük a ruszkit, ha jön."

De én nem is azt mondtam. Csak azt, hogy ti, akik az egész életetek az anyagiasságra építitek és mindig a "le kell lépni nyugatra, mert itt minden sz.r" narratívát nyomjátok, nagyon hiteltelenek vagytok itt felháborodni.

ma 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Véletlenül azt írtad, hogy "ellenzékiek", eddig mindig libsiknek nevezted azokat, akik nem elvakult fidesz hívők, és kritizálni merik a fidesz bármelyik megnyilvánulását.


Ja de egyébént nagyon sokan vagyunk, akik ellenzékiek vagyunk, és egyben nemzeti érzelműek, liberalizmus ellenesek.



Orbán eddig helyeselte, hogy megvédje magát egy elnyomott, megtámadott szuverén állam (pl Mo 1956-ban), most meg azt mondta, hogy aki nagyobb az ellen nem érdemes védekezni (Ukrajnának Oroszo. ellen).


Nem gondolod, hogy ez kettős mérce, hogy putyin seggének a kiny@lása?

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"Csak azt, hogy ti, akik az egész életetek az anyagiasságra építitek"


Az Orbán maffia familia elég szépen megszedte magát az adófizetők pénzén. Ők mire építenek?

ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

"Ők mire építenek?"

az ellopható és ellopott közpénzre

ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem nekem van egy böhöm nagy stadionom a kertem végibe, állami, lopott pénzből épitve, meg Hatvanpusztán ranch-em, golfclubbal. Nem én járok az Adriára yachtozni nyaranta, miközben azt hazudom, hogy a budapesti irodámban ülök. Nem én költök annyit a luxusrepcsiken, amiből kijönne 20 korház működtetése, nem én vagyok az, aki kinai gigahitelt vesz fel. Nem én vagyok anyagias.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dr. Pócsfai Ödön ***** válasza:
20%
Magyarországgal az a legnagyobb baj, hogy még mindig túl sok itt a saját hazáját és nemzetét gyűlölő balliberális...
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!