Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok bármi esélyt 2026-ban...

Láttok bármi esélyt 2026-ban arra, hogy végre leváltsuk az Orbán-kormányt?

Figyelt kérdés
A TISZA már csak 4%-kal van a FIDESZ alatt, a népszerűségük napról napra nő. A FIDESZÉ viszont csökken vagy stagnál. Pláne a pedofilbotranyok, papi botrányok, meg hazaáruló, oroszkollaboráns emberei miatt.

ma 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen amíg a Kormány szabja a választási törvényeket és korlátlan forrásaik vannak szavazat vásárlásra.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én abban az esetben el tudom képzelni, ha a gazdaság teljesen kiesik az irányitása alol és kezelhetetlennél válik. Nem hiszem, hogy hajlandó lenne bevállalni egy tényleges államcsődöt. Akkor, talán lemondana.

De, semmilyen más esetben sem tudom ezt elképzelni.

Magyar Péterből kiindulva én úgy gondolom, hogy egy belső puccshoz sincs elég erő senkiben.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

És attól tartok egy újabb 2/3-dos győzelem esetén azzal a győzelemmel fogják indokolni az EU-s kilépést. Mondván, a nép megszavazta. Igaz hogy az a nép, az a borsodi nyomorfalvak, nyugdíjasok, erdélyiek soraiból kerül ki, de erre lehet majd hivatkozni, hogy miért is nem tartanak népszavazást a kilépésről.

ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem dehogy.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nagyon félek ettől a szcenáriótol sajnos.
ma 11:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mit csinált a Fidesz Győrben. Azok után szerinted ők "el tudnák veszíteni" a választást?
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Még pár ilyen MP műsor, aztán végleg leszerepel ő is. Nem is a tartalommal van a baj, hanem a stílussal itt is.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Jaka... akarom mondani Magyar Péterrel sajnos nem.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én látok rá esélyt, hogy MP leváltsa a Fideszt...

... csak arra nem látok esélyt, hogy nekünk ez bármiben is jobb lenne.

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerintem sokan azt varjak, hogy majd hirtelen minden jobb lesz, ha a TISZA kormany lesz hatalmon, hat nem. Nyilvan, a társadalmat, a mentalitast meg az egeszsegugyben, oktatasban letrejott karokat nehez lesz visszaallitani, siman elmegy erre majd tobb ciklus is.


Szerintem ha normalizalodna a kozhangulat, nem a politikarol szolna az eletunk, nem lenne ekkora uszitas kb mindenki ellen mar egy elhetobb hely lenne MO. Aztan minden alakul

ma 12:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!