Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kommunisták (ideszesek), mit gondoltok 56.-ról?
ma 08:49
A kérdező szavazást indított:
56 forradalom volt, ahol a HŐS magyarok ki mertek állni, a többszőrös túlerő ellenére, hogy szuverén országban élhessenek továbbra is.
56 ellenforraralom volt,ahol a nyugat által felhergelt “libsik”, szembeszáltak édestestvéreinkel,akik felszabadították az országot, így hálálták meg😡
9 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fideszesek*
ma 08:49
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom ki az az ideszes?


Ja, nem magyar vagy?

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Én azt gondolom, hogy felesleges a félremagyarázott Orbán Balázs gondolatmenettel tovább hergelni, csak magatokat járatjátok le.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet történelmi eseményeket fekete-fehérben látni. Sok minden volt akkor.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

“ Nem tudom ki az az ideszes?”



Ezt most miért kérdezed? Ezt kijelentő módban használjuk.


Még te kérdezed, hogy nem vagyok magyar?!

ma 08:52
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Már írják 1956ot az ukranok verték, komplett elmebaj van.
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Zelenszkijt megértem, hogy amikor kitört az agresszió, jött a nemzeti érzés, a védekezési reakció.



DE két és fél éve megy ez, lélegeztetőgépen Ukrajna, ami rohadtul sokba kerül ám valakinek ( találd ki, ki fizeti a számlát).



Az ország lakosságának 1/3 a meghalt, vagy elmenekült, az ország 1/5 e romokban, gyakorlatilag megsemmisült.



Szóval van az a pont, amikor egy felelős állami vezető el kell gondolkodjon, hogy kompromisszumot köt és megmenti amít lehet, vagy hagyja ( ki tudja milyen érdekek mentén) veszni az országot, amit állítólag megmenteni szeretne.



Erről szól Orbán Balázs gondolatmenete, és tökéletesen igaza van... amúgy a világon már sok politikus belátta ezt, nem újdonság!

Szerintem sem kell itt tovább hergelni, mert kontraproduktív.

ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

“ Én azt gondolom, hogy felesleges a félremagyarázott Orbán Balázs gondolatmenettel tovább hergelni, csak magatokat járatjátok le.”



Látom az agymosás 6ásos…Ezen nincs mit félremagyarázni. 10 feletti IQ-val ezt már me lehet érteni, mondjuk nem a propaganda média, akik egyfolytában helyreigazitást közölnek kell felnevelkedni.


Még az elemzők szerint is felháborító! Nektek tényleg mindent bevesz a gyomrotok?

ma 08:55
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

4, több évtizedig, politikai oldaltól függetlenül teljesen egyezményes megitélése volt az 1956 október 23.-án kirobbant magyar függetlenedési népfelkelésnek. Az egyetlen egy vita, hogy mi a francért, találta ki valaki, hogy ez ellenforradalom volt, amikor az ellenforradalom egy paradoxon kifejezés. Magyarország akkor IS be volt ágyazódva a ruszki birodalomba.

Na ezt a status quo-t rúgta fel 0rbán a ruszkikhoz való dörgölőzésével és azzal, hogy próbál hozzá ideológiát találni.

Volt, ami teljesen fekete-fehér volt, még ebben az országban is. 0rbánnak sikerült kiszineznie.

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

“ Szóval van az a pont, amikor egy felelős állami vezető el kell gondolkodjon, hogy kompromisszumot köt és megmenti amít lehet, vagy hagyja ( ki tudja milyen érdekek mentén) veszni az országot, amit állítólag megmenteni szeretne.



Erről szól Orbán Balázs gondolatmenete, és tökéletesen igaza van... amúgy a világon már sok politikus belátta ezt, nem újdonság!

Szerintem sem kell itt tovább hergelni, mert kontraproduktív”



Aha, szóval te el tudnád fogadni, hogy a másik nap már egy megszálló ország zászlaját kell nézned az épületeken? Mondjuk mindig is tudtuk, hogy nektek csak a szátok nagy, ha szuveNERitásról van szó

ma 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!