Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mondott pontosan Orbán...

Mit mondott pontosan Orbán Balázs ami miatt a libsik kiakadtak?

Figyelt kérdés
tegnap 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Semmit. Kitaláltak egy kamu sztorit és most abban reménykednek, hogy senki nem néz utána mi is lehetett az a "botrányos" mondat.

Néztem azt a beszélgetést. Az ég világon semmi olyan nem volt benne amiből csak tized ilyen hisztit lehetne csinálni.

Rákérdeztem egy másik kérdésnél és ezt adták nekem válaszul:

"Pont 56-ból kiindulva mi valószínűleg nem csináltuk volna azt, amit Zelenszkij elnök csinált 2,5 évvel ezelőtt, mert felelőtlenség, mert látszik, hogy belevitte egy háborús védekezésbe az országát"

Mégis mi az ami ebben nem a valóság, amit nem mondtak el már 2,5 fél éve is meg azóta is egyfolytában rengetegen?

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.

A libsiknek furcsa az "ész"?járásuk

ma 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
2: a mijüknek a járása?
ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

amúgy befejezhette volna, mert szerintem ez csak egy fél gondolat volt amit elmondott. azt mondta hogy a fidesz nem azt tette volna amit most ukrajna, és itt jó lett volna elmondania hogy mit. egy ilyen beosztású ember tudhatná hogy ha marhaságot mond akkor szétszedik, felelőtlen volt.


bár mondjuk az ukrán politikát washingtonban diktálják, az se kizárt hogy zé nem ezt a politikát nyomná ha nem lenne ott az usa. bár usa nélkül a háború se lenne.

ma 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a libsik akadtak ki, Te észkombájn, hanem a mélyen keresztény konzervatív újburzsuá fideszes póráztartó gazdáik is. És még az Orbán nevet is sikerült vele nemzetközi hírbe hoznia. Már ott tartunk, hogy a gyalog saját magát üti le a sakktábláról. Mi lesz még itt, ha így haladunk? :-D
ma 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!