Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Balázs oroszbarát...

Orbán Balázs oroszbarát kijelentése után biztosra vehető, hogy Magyar Péter beszédet mond/tüntetést szervez október 23-án?

Figyelt kérdés

Idézem: „Pont 56-ból kiindulva mi valószínűleg nem csináltuk volna azt, amit Zelenszkij elnök csinált 2,5 évvel ezelőtt, mert felelőtlenség, mert látszik, hogy belevitte egy háborús védekezésbe az országát, ennyi ember halt meg, ennyi területet vesztett...”



Eddig is várható volt szerintem. Szerintetek?



tegnap 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy?
tegnap 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Én Magyar Péter nélkül kijelentem, hogy most van itt az idő egy kormányváltásra.
tegnap 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Most kell ütni a vasat amíg meleg!! Hajrá, áradjon a TISZA
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Legalább egy év kell a Tiszának, mire egyenlő esélyekkel indulnának a vidéki képviselőjelöltjeik. A Fidesz részéről meg óriási gyengeséget mutatna egy előrehozott választás.
tegnap 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Hadar Péter biztosan fog mondani erről a szenvedő népnek valamit!
tegnap 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Hadar Péter, mint a stroke-os beszédű Vitya.
tegnap 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!