Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliság, nemzeti...

A jobboldaliság, nemzeti oldal ma miért pont a fundamenralista kereszténység, a woke fanatizmus valamint az oroszbarátsag szinonímája?

Figyelt kérdés
Van itt aki jobboldali, de elítéli a hasonlóan fanatikus szektákat, mint itthon a FIdesz, vagy az USA-ban a MAGA mozgalmat?

tegnap 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert ide pozícionálták magukat a jobboldaliak, persze ebben óriási szerepe volt Zuckerberg gyerek vízhangkamrájának, azaz a Facebook-nak is.
tegnap 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Javítom: woke fóbia, plusz szempont a migráns fóbia.
tegnap 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Na ez egy rohadt jó kérdés. A jobboldaliság összevonása az oroszbarátsággal számomra egy óriási talány, más országban ilyenről nem tudok, szóval úgy látszik, ez is egyfajta hungarikum. Egyszer úgy megkérdezném egy ilyen jobbertől, akire ez ráillik (nem minden jobber oroszpárti), mi a véleménye mondjuk '56-ról és hogy jutott el az oroszimádatig...
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
A pedofil és/vagy meleg papok kimaradtak a szórásból.
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
A ruszkiszopás és jobboldaliság úgy passzol össze, hogy ezek az emberek nagyon fruszráltak attól, hogy a Nagy Csúnya Egyesült Államok és szövetségesei pozíciókkal rendelkeznek a világban, és mivel a ruszkik e pozíció ellen harcolnak, mindjárt barátoknak tekinthetők. Persze ez a koncepció, ez a nagy barátság addig a pillanatig tartana, amíg egy magyar turbómagyar otthonába be nem menne néhány zsákmányolni kívánó, illetve permanens erekcióban lévő ruszki katona, akik előzőleg jópár katonába és civilbe jó pár tár lőszert beleengedtek.
tegnap 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

5. Sejtettem, hogy ilyesmi lesz a megfejtés, hogy "ellenségem ellensége a barátom", de ez nem korrupt felfogás egy kicsikét (morális értelemben)?

Mert szerintem kvára önellentmondó.

tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekünk az USA meg az EU miért is ellenségünk? Tudtommal egy szövetség vagyunk.
tegnap 16:27
 8/15 Mansour ***** válasza:
76%
Régebben nemzeti radikálisnak és jobboldalinak tartottam magam, ma már nem tudnám magam besorolni, bal és jobboldali, illetve konzervatív és liberális értékeket is fontosnak tartok, ugyanakkor elítélendőnek és károsnak tartom a fanatizmust, az uszítást és az emberek tudatos félrevezetését. Ez az új jobboldali, alt-rightos irány nagyon nem tetszik, ugyanakkor a woke irányába is bőven van kritikám. Az oroszbarátság a magyar jobboldaliságtól hagyományosan teljesen idegen, a Fidesz-szimpatizánsok körében szerintem is azért terjedhetett el, mert a propaganda olyan szintre fokozta a nyugat-ellenességet, hogy emiatt Putyinban is barátot és lehetséges szövetségest látnak. Plusz még az erős vezető mítosza is ráerősít erre.
tegnap 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Talán mert ennek ellenkezője a mai baloldal. Pl. Oroszban nincs woke.

A kereszténység meg a balos muszlim bevándorlás ellentéte, illetve az Izrael-bérencség miatt van, mivel gyakorlatilag Izrael gyarmata a Nyugat, plusz a jobboldal ma már egy Izrael-imádó szekta.

7, mert a nyugat tönkretesz a migránsokkal vagy a háborúskodással

tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8. Én is ezen filóztam. Egyébként a fidesz hagyományos értelemben nem jobboldali - szerintem - pont ezek miatt az ideológiai katyvaszok miatt. Gazdaságpolitikai szempontból pl. kifejezetten neoliberális (lásd távol-keleti multik idetelepítése...)
tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!