Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Magyar Péter...

Mit gondoltok Magyar Péter válasz videójáról a lefizetett Vogel ügy kapcsán?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=h6Kgd9BQu8Y


"...A fidesz luxusa a ti mindennapi küzdelmetek"

"Azt akarják hogy térden állva éljünk ebben a hazában"

"...arra vállalkozom hogy összetöröm ezt a kereket aki mindig ugyanabban a vágatban forog..."

Október 5 - köztv előtt


Szerintem korrekt válasz, ez is csak pár százezer szavazót fog hozni a tiszának mint eddig minden fizetett fidesz akció ezt eredményezte végül



ma 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg az nem játszik, hogy ő egy jellemtelen ember?


Aki képes a saját feleségéről felvételt készíteni arról tényleg nehéz elképzelni azt, hogy nem épp egy kiegyensúlyozott, normális személyiséggel rendelkezik, ami alkalmatlanná teszi egy kapcsolatra?

ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fsms ***** válasza:
100%
Mivel a Fidesz fél tőle, ilyen lejáratások naponta fognak jönni. Van pénz rá.
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

ma 21:14


Lejáratás. De mit állít a cikk / interjú amit nem tudsz elképzelni Magyarról?


"Szavak és tettek összhangja ...

Ő alapvetően nem bátor ember, ő az az ember, aki feltett mindent egy lapra. Neki nem volt elképzelése, meggyőződése, ő nem akart változást az országban. Mindig nagy volt a szája, de valójában ő a biztosra játszott"


Ez elképzelhetetlen? Úgy indult, hogy nem akar politikus lenni, az lett. Utána azt mondta, hogy az EU parlament az kamu állás, ő itthon fog dolgozni a rendszerváltáson, majd fogta magát is kiment.

Saját állítása szerint pár nappal a Partizános interjú előtt még Mészáros egyik cégéhez akart bekerülni.


"Péter legszívesebben csak saját magára hallgat"

One man show, szinte látni se lehet a Budapesti közgyűlésbe és EU parlamentbe bejutott Tiszásokat. Ha annyira szeret másokra támaszkodni akkor vajon ők miért nincsenek a reflektorfényben?


"Magyar Péter megígérte a férfinak, hogy EP-képviselő lehet majd. Evelin nem értette, mi történik, mivel addigra megbeszélték, hogy az online jelentkezők közül választanak majd jelölteket. Amikor Evelin kérdőre vonta a pártelnököt emiatt, Magyar csak annyit mondott: „Dehogy lesz ő képviselő, ne viccelj.”

„Persze mondhatjuk azt, hogy a politikusok ígérgetnek, és ez tök normális, de ez nem normális” – vélekedik a történtekről Evelin,"

Anno azt mondta, hogy felvételei vannak, amik meg fogják dönteni a kormányt, utána 1 felvétele lett. 1 milliós minimálbért ígért.

Tényleg messze áll tőle az ígérgetés, kamuzás?


"Elkezdett velem úgy üvöltözni az utcán és közben közeledni felém, hogy – nem szeretném túldramatizálni a helyzetet, de – ott megijedtem, fenyegetve éreztem magam és féltem."

Segg részegen dulakodik emberekkel, szórakozóhelyről kirakják. Tényleg hihetetlen, hogy ha épp nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretné akkor agresszív lesz?

ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nehéz a DK-fidesz ellenszélben de napról napra erősebb. A kék és narancs fidesz hamarosan pánikolni fog :D
ma 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem bátor ember, aki mindent feltesz egy lapra? Valójában biztosra játszott?


Mekkora önellentmondó baromságok már ezek? Amikor a kegyelmi ügy alatt megjelenítette azt a Fb posztját, ehelyett csöndben is maradhatott volna, milliókat keresve a NER-ben. EZ VOLT A BIZTOSRA MENÉS, nem az, hogy elkezdi szidni Rogánt meg Orbánt, és utána meg hogy indul a választáson a Fidesz ellen.


Nem bátor az az ember, aki pontosan tudja, hogy a Fidesz-média szétszedi a magánéletét, megpróbálja mindenáron tönkretenni, és mégis nekiindul? Akkor minek lehet nevezni?


Legszívesebben csak saját magára hallgat...

És akkor mi van? Eddig bejött neki.



Megígérte egy férfinak, h EP képviselő lehet...

Ja, persze, ez akár esti mese is lehet. Ugorjunk.



Üvöltözött az exével...

Nab+, én is üvöltöztem az exemmel. Reméltem is, hogy megijedt tőlem az a r1banc. Ez nem büntetőjogi kategória.

ma 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!