Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor 2024-ben jól...

Orbán Viktor 2024-ben jól kormányozza Magyarországot?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 12:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól kormányozza!
Jól, de lehetne jobb is.
Elégedetlen vagyok, de az ellenzék még rosszabb lenne.
Borzasztó ez a kormányzás.
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
elégedett vagyok, Írországban euró van és 3x annyit keresek mint otthon bármikor is, köszönöm, soha nem mentem volna ki ha ő nincs :D
tegnapelőtt 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Attól, függ, milyen értelemben?!

Orosz és kinai értelemben? Úgy kétségtelenül.

Magyar? Hát, Európában ilyen böszmeséget, még maga Gyurcsány Ferenc sem csinált.

tegnapelőtt 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Szarabbul élünk, mint 2010-ben.
tegnapelőtt 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
0%
Végülis vannak jó intézkedések, és rosszak is. Ha az egészségügyre, környezetvédelemre és az oktatásra jobban fókuszálna, még jobb lenne. Amíg az ember évi egy lomtalanítást rendelhet és max. 2 köbméter szemetet visznek el tőle, de nem teheti ki a tévét, hűtőt, festéket, permetszert, ezért ezeket az erdőkbe hordja, addig a kis műanyag kupakokkal szórakoznak ott fent. Az orvosi rendelők üresek lettek, mert bármikor mennénk az orvos vagy késik, vagy szabadságon van, de ha megyek is, elhajt, hogy ebben a korban már úgyis bármi bajom lehet, törődjek bele. Szakrendelésen 3 hónapra adnak időpontot egy 5 perces kisműtétre is, akkor is ha üres az egész épület. Elkeserítő a helyzet, de az oktatásban is, az egyetemi oktató ismerősöm úgy oktat, hogy a szerződést majd két hónap múlva kötik meg vele, és a fizetést majd talán karácsonykor, vagy jövőre látja, semmibe veszik még őket is. Ezek voltak számomra a rosszak, amit saját magam tapasztaltam, láttam. A jó, hogy még nem vitte bele az országot valami háborúba, (mert még attól is félni kell), kicsit élhetőbbek lettek a vidéki falvak, városok, viszonylag jó a mezőgazdaság és az ipar, és hogy talán közelít az ország az euro bevezetése felé, amit én már várnék.
tegnapelőtt 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 "Amíg az ember évi egy lomtalanítást rendelhet és max. 2 köbméter szemetet visznek el tőle, de nem teheti ki a tévét, hűtőt, festéket, permetszert, ezért ezeket az erdőkbe hordja, addig a kis műanyag kupakokkal szórakoznak ott fent. "

Csakhogy ott van minden település közelében az átvevőhely, ahová ugyanúgy ki lehetne vinni a tévét, hűtőt, permetszert vagy bármi mást - a hozzád hasonlók azonban nem néznek utána, hanem inkább kidobják az erdőben.

Vittünk már ki sokkal többet a hulladékudvarba, mint amit te hisze, hogy maximum lehetséges, csak kicsit fizetni kellett érte. Ahogy le tudtuk adni a régi tévénket, hűtőnket is, nem kellett sem a lomtalanításra várni vele sem az erdőbe kidobni.

tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Ez nekem Orbánról új dolog, hogy kormányoz.
tegnapelőtt 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Csakhogy ott van minden település közelében az átvevőhely, ahová ugyanúgy ki lehetne vinni a tévét, hűtőt, permetszert vagy bármi mást "


Ahol busásan meg kell fizetned, hogy bevegyék ezeket. Akkor inkább kibaszod a picsába hogy még ráfizess.

tegnapelőtt 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#= Nem is az a legviccesebb amiket leírtál, hanem hogy ha beviszed a közeli MÉH telepre a hűtőszekrényedet, akkor ŐK fizetnek NEKED érte.

Nem sokat, kb. 70 forintot kilónként, de nem neked kerül pénzedbe hogy le tudd adni.

Bruhahahaha...

[link]

[link]

tegnapelőtt 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 A hűtőszekrénnyel nincs gond, de nem csak hűtőszekrény lehet a lomban. :)
tegnapelőtt 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ez szép és jó, de a valóságba nem így működik. Ha Te felpakolsz a futóra és beviszed elküldenek a halál faszára, hogy ezt ezért nem veszik be, azt azért nem veszik be, de ha fizetsz akkor itt hagyhatod. Tapasztalat.
tegnapelőtt 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!