Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Dúró Dóra mostani...

Egyetértetek Dúró Dóra mostani akciójával?

Figyelt kérdés

[link]


A Mi Hazánk országgyűlési képviselője azzal vádolja az ARC kiállítást, hogy deviáns propagandának ad teret, és a gyermekvállalás ellen kampányol.

„Az anyaságot többek közt a lebutulással és a piszkos ruhával azonosító, gyermekvállalás ellen kampányoló plakát jelent meg az egyébként deviáns propagandát is felvonultató ARC kiállításon” – írja a Mi Hazánk országgyűlési képviselője a Facebook-oldalán.


Miközben soha olyan kevés gyermek nem született hazánkban egy év alatt, mint tavaly, minden édesanyát sértegetnek azzal, hogy a plakáton látható kisgyermek mellé olyanokat írnak, hogy miatta sosincs idő enni vagy lebutulás. A Mi Hazánk ez ellen tettekkel is fellépett, átragasztottuk a plakátot pozitív szavakkal, például gondoskodás, szeretet, áldás, jövő – számolt be az akcióról Dúró Dóra.


ma 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyit tud a Mi Hazánk felmutatni, akkor azt hiszem az óellenzék sorsára fognak jutni. Régebben még legalább volt bennük lendület, de úgy látszik mára már csak ilyen erőltetett feltűnősködő akciókra futja.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%

Én nem tudom sajnálni a fércművet (az eredetit), ha valakinek annyi esze van, hogy saját maga ne tudja eldönteni akar gyerek vagy nem akkor nincs mit hozzáfűzni.

Dúró meg ingyenreklámot biztosított az egésznek, másképpen nem lenne ilyen "felkapott" az egész.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
Túrótorta nem kapta be a napi fas... akarom mondani nyugtatóját.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
15%

Magyarországnak az a nagy szerencséje, hogy kevés olyan ember van arányaiba, mint az itt lévők többsége.

Igazi elvtelen, szűk látókörű, gyűlölettől vezérelt, sötét lelkű emberek gyülekezete.

Elég végignézni a hozzászólásokat.

Szörnyű!

ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

#14

Még jó, hogy te itt vagy a lángoló értelmeddel.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%

#15

Sajnos ez e hely olyan mint egy fekete lyuk.

Az én fényem elveszik itt.

De mind mondtam, hogy az a nagyszerű, hogy csak itt vannak ennyire sötét emberek, a vasóságba már ritkán fordulnak elő.

Mármint sok buta ember van, de ennyire elvtelen, szűk látókörű, gyűlölettől vezérelt, sötét lelkű csak itt gyülekezik.

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Ki is kéne írtani mind gondolom. :D
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként az elmúlt években annyira erőltetik a nők felé ezt a gyerekvállalás témát, de olyan durván, hogy sikerült elérniük nálam, hogy ne akarjak gyereket egyáltalán, mert akkor biztos elbaszom az életem. Pedig még 5-10 éve úgy voltam vele, hogy egy gyerek jó lenne..
ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#17

A másik elnyomása és kiírtása az a mostani nyugati liberális fősodor fő jellemzője.

Én nem tartozom közéjük!


#18

Annyira örülök neki, hogy szavakat nem találok rá!

Azzal hogy téged ilyen dolog elbizonytalanít az biztos jele annak, hogy nem szabad neked gyermeket vállalni.

ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!