Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok ahhoz, hogy majd egymillió honfitársunk külföldre menelülve keresi a megélhetését?

Figyelt kérdés
ma 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok abban biztos, hogy ilyen alacsonyak a valódi számok.

A TAJ regisztrációk nem nyilvánosak és, hogy a KSH, mit mond, annak a felét sem hiszem el.

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen a modern világ, semmiféle "menelülésről" nincs szó.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 árokpart ***** válasza:
27%
Szerintem lassacskán visszajönnek ha el is mentek. Egy hetet éltem kint Dél-Olaszországban , de nincsen az a pénz amiért ott maradtam volna.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

3.

Én Németországban laktam 2 évet.Kiküldetés volt, csak hosszabb távú.

Én sem szerettem kint.


Annyi,hogy az utak jobbak, az épületek jobban karban vannak tartva.De, amúgy a parkolók keskenyebbek, mint Magyarországon, egy Tiguannal, ami azért nem egy tank, sem volt mindig egyszerű leparkolni.


Plusz, ott is az élt normálisan, aki valami nagyobb márkánál dolgozott diplomás pozícióban, senior szinten.

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Én is többször költöztem már, igaz csak belföldön, de ha valakinek annyival jobb a külföld és jól is boldogul, akkor semmi ellenvetésem.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki visszajön, annak gondolom be is jön a mélybalkáni kultúra, ők tényleg csak pénzt keresni mentek ki.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#


Mert, mi itt a probléma a pénzhiányon és az abból fakadó problémákon (MÁV,EÜ, bérek,elhanyagolt utak...stb)?


Te talán azért mész ki,hogy a transzik alapítványát támogasd vagy élvezd a közel-kelet/afrikai migránsok bomasztikus társaságát?

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
***Mert, mi itt a probléma a pénzhiányon és az abból fakadó problémákon (MÁV,EÜ, bérek,elhanyagolt utak...stb) kívül?
ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!