Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Hogy lehet, hogy...

Fideszesek! Hogy lehet, hogy 900 ezer nyugdíjas és több százezer magyar gyermek él a létminimum alatt Orbánék és a FIDESZ 14 évnyi kirobbanóan sikeres gazdasági csodaországában?

Figyelt kérdés
Ide menekülnek a libsinyugatiak?
ma 13:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Igen, Magyarországon az van, hogy egyre többen tehetnek meg olyat ( anyagi értelemben), amire 5-10 éve gondolni sem mertek.

Ettől még van szegénység, de az mindenhol van, ráadásul a valóban szegények száma évről évre jelentősen csökkent.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

9, én tisztában vagyok ezzel, köszönöm, de nekem nem kell bemutatni.

A szegénységtagadóknak kellene ezt megnézni, hogy milyen sorok állnak egy-egy tüzifa és ételosztásnál, na ők kezdhetnének valamit ezzel.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Úgy, hogy sosem volt cél 2010 óta a szegénység felszámolása, és a jónép életszínvonalának a növelése.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

#13 Ez marhaság. 2010-ben ezzel kezdtek és erről szólt minden a minimálbér emelésétől a családtámogatásokon át a munkahelyek számának növelésén, a béremeléseken keresztül a rezsicsökkentésig.

Szegények mindig lesznek, vannak is mindenhol. Ezért nem is szegénységet mérnek az EU-ban sem, hanem RELATÍV szegénységet, mert a társadalom egészéhez képest nézik a jövedelmi adatokat, nem más országokhoz vagy létminimumhoz képest.

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14/14 "Ez marhaság. 2010-ben ezzel kezdtek és erről szólt minden a minimálbér emelésétől a családtámogatásokon át a munkahelyek számának növelésén, a béremeléseken keresztül a rezsicsökkentésig." Melyik M1 propagandát írtad be?
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!