Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor már egy ilyen...

Orbán Viktor már egy ilyen apafigura lett nekünk?

Figyelt kérdés
Én amióta felnőttem ő a miniszterelnök és úgy megszoktam már, hogy ő egy stabil pont. Nemzetközileg is van tekintélye, mert sok helyre hívják, figyelnek arra, amiket mond. Olyan már mint egy apa a magyarságnak, aki hozzánk nőtt, ragaszkodunk hozzá.

ma 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha neked olyan az apafigura, aki hazudik a családnak, szivatja, veri őket, a család pénzét a saját szórakozására költi, akkor végül is...


Én meg inkább a szomszédból figyelem meddig bírjátok még ezzel a zsarnokkal.

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Jah, engem is megdobhatna némi Sparral, meg hazai turizmussal...
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kádár János, Ferenc József. Nálunk ez müködik
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

"Én meg inkább a szomszédból figyelem meddig bírjátok még ezzel a zsarnokkal."


Kösz jól, a rendszerváltás óta most először élhető az ország.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nordzsesz ***** válasza:

Ezt a pszichológia nyelvén nem apafigurának hívják ha bünözőhöz ragaszkodik az ember hanem stockholm szindrómának...


Nemzetközileg akkora tekintélye van mint bolhának az elefánton, itthon meg előadja a propaganda, hogy mekkora tényező...


Na lehet mínuszolni...

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A '48-'49-es szabadságharcot leverő Ferenc Józsefből is Ferenc Jóska nagypapi lett, mire felnőtt az a nemzedék, akiknek már nem voltak közvetlen szabadságharcos emlékei. Kádár dettó '56 után.


A naaagy szabadságszerető, büszkekuruc magyar nemzet hagyománya, hogy még a zsarnokaiból is nagypapikát tud csinálni, csak idő kell hozzá. Orbán még csak nem is végeztetett ki senkit, csak az idő telik, hát hogyne lehetne belőle apafigura! Még szép. Ebben igazad van, kérdező.


A nemzetközi tekintélyt viszont átgondolhatnád. Pontosan tudják politikus kollégái, hogy az EU egyik legcsóróbb országának fővezére. Külön vicces, amikor az EU miniszterelnöki csúcsain a kollégái tudják, hogy ő a hazai propaganda miatt nem bólinthat rá valamire, amit különben muuszáj átnyomni, ezért kiküldik pisilni. Igen, őt, a nagytekintélyű tényezőt. És a nagytekintélyű tényező, aki a helyzet komolysága miatt nem vétózhat, a hazai propaganda miatt nem bólinthat, szépen kimegy pisilni. Bayerék meg megírják, hogy a háta mögött blablabla.

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!