Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz a 130 pontos...

Mit szólsz a 130 pontos megszorítás csomaghoz, miközben újabb 4.5 milliárdot költenek hittan oktatásra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YKtWpFW1wn4

Mióta a Fidesz van, én már teljesen megbizonyosodtam arról, hogy nincs isten. Tehát a leghatásosabb hittan óra, a Fidesz volt maga.


ma 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
#8 Oszt ha elmarad a beruházás és nem épül meg az akksigyár, hol fognak robotolni a hű fideszesek?
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7%
Úgy értettem,hogy közvetlenül nem érinti a magyar családokat,nem veszik el a 13. havi nyugdíjat,nem emelnek rezsit,nem csökkentik a családtámogatásokat ahogy Gyurcsányék tették.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Aha, mert közvetetten mennyivel jobb ugye? Bár igaz, ha nincs munkád=nincs fizud akkor nincs is mit közvetve elvenni.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12 Látod, éppen erről beszéltem:

"igaz hogy nyakig ülünk a kakikban de a bezzegbalódal alatt fejtetőig ülnénk"

ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek tarrom. Ideje lenne végre valami jó ner-es tulajt találni a kiskereskedelmi láncoknak, webshopoknak, de még a fodráazod is a lölőnek jattoljon! És növelhetnék a vállalkozókra kivetett adókat, hogy mindenki a gyárakba termelje viktoréknak a kitalicskázandó forintokat. Nem érzem eléggé kizsigerelve magam.. oktatás legyen fizetós, egészségügyet kebelezze be a piac, vasutat zárják be! Autót meg csak tiborczék kereskedéséből lehessen venni
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A kabinet azt nyilatkozta, hogy megszorítások csak a Gyurcsány korszakban voltak, ezek csak átütemezések. Szánalmas már ez a vergődés a kormánypárt részéről.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!