Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » REpontok: hogyan lehetne jól...

REpontok: hogyan lehetne jól csinálni?

Figyelt kérdés
50 Forint azért sok egy PET palackért.
ma 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Én felemelném 500 forintra, hogy minél többen visszavigyék, még a jobban keresők se dobálják ki.
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az alumíniumot én is. :D
ma 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jól van csinálva most is.

Külön tetszik a cefreszag az automaták közelében.

ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"Én felemelném 500 forintra, hogy minél többen visszavigyék, még a jobban keresők se dobálják ki."


Ha működik 100%-al és mindent visszavesz, nem dobálja vissza akkor lehet 500 forintos csak, csak az a baj, hogy 10 ből 2 palackot nem vesz be.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

"csak az a baj, hogy 10 ből 2 palackot nem vesz be."

Szerintem veled van a baj. 100-nál több palackot vittem már vissza és mindegyiket bevette. Legrosszabb esetben is harmadik próbálkozásra.

ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Volt sokszor, hogy nem vette be és a palack minősége hibátlan volt. Sőt olyan is volt, hogy lehúztam a QR kódot, hogy ugye utalást akarok, bedobtam 5 palackot, utána kib@szott a rendszerből és nem kérhettem utalást. Persze ott volt még 20 palack amit le kellett volna húzni. Akkor csak a bolti sz@rt kérhettem ki. Utána lehúztam megint, bedobáltam megint kib@szott a rendszer és megint kérhettem egy blokkot már kettő volt. Aztán a maradék párat tudtam elutalni, utána mehettem a pénztárhoz, hogy visszakérjem a pénzt, amire várni kellett fél órát a sorba, ráadásul teljesen feleslegesen, mert mindenhol kártyával fizetek, tehát lett egy halom apróm amivel semmire se megyek majd. Igazán jól működik.
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DK-s ***** válasza:
49%

Ez az egész "re-pont" buli megint egy brutális lopáson alapszik, tehát ne keresd a logikát. Fog az az 50 forint még emelkedni is.


A forgalmazóknak MINDEN legyártott palack után ki kell fizetnie az 50 forintot a MOHU-nak, amit a MOHU lényegében visszaad neked.


Csakhogy a nem leadott palackok utáni 50 forintok a MOHU zsebében maradnak, mint PROFIT.


A MOHU ELLENÉRDEKELT abban, hogy le tudd adni!

ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
DK-s, nem gondoltam volna, hogy valaha is egyetértek veled, de én is pont ugyanezt mondom már az elejétől...
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!