Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek a Fidesz szavazók?

Miért félnek a Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés

14+2 év tejhatalom nem volt elég arra, hogy Magyarországon Csehország szintű életszínvonal legyen, akkor mi értelme van még mindig a Fideszre szavazni?

Mitől félnek a Fidesz szavazók? Megszokták Orbánt és úgy gondolkodnak, hogy ha már ennyit volt, akkor már maradjon is?

Nem veszik észre, hogy évről évre kisajátítják Magyarországot.

Nem ebből lett elegük, amikor Gyurcsányék ezt kezdték el csinálni? Nem azért szavaztak a Fideszre, hogy ez ne legyen?


Továbbá az ide nem kell migráns dolog is hazugság, mert jönnek a migránsok szép számmal.

Más EU országban úgy cserélik a kormányokat, hogy követni is nehéz, mégis előbbre vannak, mint Magyarország.

2010-től jobban él a magyar, mint előtte meg nem nagy vállalás, mert minden EU országban sokkal jobb az életszínvonal, mint 2010 előtt, pedig nekik nem volt 2/3-os tejhatalomban kormányzó párjuk.



ma 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Akik még mindig a Fideszre szavaznak nagyon primitív gondolkodású, tanulatlan emberek lehetnek. Szerintem nem lehet az ő fejükkel gondolkozni.
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért félnének?

Az USAID által fizetett média nem a valóság.

ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akik a Fideszből élnek ez legalább 0,5 - 1 millió szavazó biztosan rájuk szavaz. Aztán van a tanulatlan réteg aki mindent elhisz. Nekem kollégám azt mondta Magyar Péterre nem szavaz inkább a Fidesz. Azzal indokolta, hogy 2010-ben Gyurcsány elvette a gyest és Orbán adta vissza. Mondtam neki h 2010-ben nem Gyurcsány volt. Erre már nem tudott mit mondani :D szóval mai napig csak Gyurcsány...
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D-Mano ***** válasza:

Akik az ilyen kérdéseket felteszik, azoknak is elég korlátozott a gondolkodása.

Segítek: még mindig nincs olyan opció a szavazólapon, hogy "nemFidesz" vagy "Fidesz ellen". Ilyen opciók nincsenek, hanem konkrét pártok vannak a szavazólapon. Azoknak a konkrét pártoknak kell(ene) meggyőzniük a Fidesz szavazókat, hogy ők jobbak lennének, mint a Fidesz.

Mert az, hogy a Fidesz rossz, és a többi párt nem a Fidesz, abból nem következik, hogy ők jók is/jobbak is, mint a Fidesz...

ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem tejhatalom, hanem teljhatalom. És Csehországban sem annyira nagy az életszínvonal.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert primitív ostoba emberek.
ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem félek ha nyer az ellenzék kíváncsian várom mit produkálnak. Ha jobbak lesznek legközelebb rájuk szavazok. Ennyi.
ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló Orbán Viktor 2010-ben azért nyerte meg a választást, mert az emberek nem kértek Gyurcsányból, neki csak 1 ígérete volt, hogy elszámoltatja őt és a bandáját. Azért szavaztak rájuk, hogy megbukjanak Gyurcsányék.

Téged nem zavar, hogy az asztalt Orbán saját maga felé billentette. Itt nincs egyenlő feltétel.


5-ös válaszadónak igaza van elírtam elnézést érte. Viszont szerintem reálisabb egy Csehországhoz mérni magunkat, mint az osztrákokhoz.

ma 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A cseheknél nem sokkal vagyunk rosszabbak.
ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!