Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pártok szavazói miatt és azok...

Pártok szavazói miatt és azok kommunikációja miatt éreztél már unszimpátiát pártok iránt?

Figyelt kérdés
Szerintem van összefüggés. Bevallom, most is úgy vagyok, hogy sem a fidesz, sem a tisza...A szavazóikat primitív szektatagoknak tartom. Nem mondom, hogy mindet, de a többségnek nem tiszta a tudata és ahogy kommunikálnak szerintem taszító ahhoz, hogy azt mondjam, hogy bármelyik közösséghez szeretnék tartozni. Vajon ezek belegondolnak abba, hogy kb miattuk nem jár el 3 millió ember szavazni ?!

szept. 15. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Láttam már nem egy agresszív kisnyugdíjas DK szektatagot. De igaz ez jó pár Fideszesre is. Képesek habzószájjal neki menni embereknek, ha az nem imádja az istenüket Orbánt vagy Gyurcsányt, főleg, ha még tényekkel provokálják is őket....
szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Ha beszélsz néhány fidesz szavazóval rájössz miért tart itt az ország...


Kinek lenne szimpatikus egy olyan ember/párt aki árva gyerekeket erőszakol majd felmentik őt indoklás nélkül?

szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A tiszások is ugyanilyenek, érdemes néha beírni ellenvéleményt a talpra magyar csoportba, egyből a gigádnak ugranak 1 bites stílusban. Van egy két józanabb, aki csitítja őket, de nem jellemző. Befogadó közösség, jah nem.
szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
3# Mit írsz be, hogy magyar péter miért öltözik úgy ahogy? Vagy amiket a propaganda mond hogy meleg meg asszonyverő meg mittomén?
szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PMC Wagner ***** válasza:
100%
én csupán az egyén iránt, alapból nem bírom ha valaki a hétköznapokban random elkezd belpolitikai témákról prédikálni. Persze van olyan beszélgetés ahol ennek meg van a helye
szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Nekem is lennének kérdéseim Magyar Péterrel kapcsolatban. És egyáltalán nem ilyen jellegűek, mint amiket itt felsoroltál. De le se merem írni őket, mert attól tartok, hogy a hívei éppen úgy nekem esnének, mint ahogy anno a fideszesek és a DK-sok is tették.
szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DK-Fidesz-Mi Hazánk - MSZP pont az ilyenek miatt kizárt számomra
szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Hányásom van a pártoktól és politikusoktól egyaránt. Talán egy nagy parasztfelkelést tudnék értékelni , esetleg egy forradalmat...
szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!