Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A TISZA-szigetek olyanok mint...

A TISZA-szigetek olyanok mint anno a polgári körök?

Figyelt kérdés

#Tisza-sziget
szept. 13. 10:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a szigetek, nem a népszerű uticél a Járda szigetek mellett vannak?
szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Olyanok.


#2


"Maga a Tisza párt sem létezik, egy one man show, nincs pártszervezet, nincs programjuk, semmi...🤔"


Mi is volt a fidesz programja korábbi választásokkor?

-elszámoltatás

-folytatjuk

-stop gyúrcsány

-stop soros

-stop brüsszel

-stop migráncs

-békemisszió


Az elszámoltatásból semmi sem lett, ezt a semmit folytatták a következő ciklusokban is.


Stop gyúcsány/soros/brüsszel.

Ezek ugyanúgy ténykednek, mint korábban.


A migrációval kapcsolatban az embercsempészeket kiengedték a börtönökből és még állami rendszerben behoztak félmillió ázsiai migráncsot.

Tudom-tudom, ezek jó migráncsok, azok meg nem.


A békemisszió is legalább olyan sikeres volt, mint a korábbi célkitűzések.

szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

12, és miért akarsz egy olyan pártra szavazni, aki pontosan ugyanúgy nem igér semmit és ugyanúgy nincs programja, mint a fidesznek?

Ezzel nem a fideszt akarom védeni, hanem nem értem, hogy miért szavazna bárki is valakire, aki semennyivel sem jobb.

szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%

13

Semmit nem ígér?


[link]

szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%

13# áruld el kire szavazol? :) és mi a programja?

Tiszanak már rég van programja

szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15, nem gondolom, hogy Magyarországon szabad választások lennének és nem gondolom azt, hogy az ország demokrácia, ennek megfelelően én nem szavazok senkire.
szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%
16# gratulálok....
szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%
Szóval neked mégis rendben van hogy maradjon a fidesz, amikor már láttunk hogy van gyurcsánynál lejjebb...
szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

18, szerintem nincs rendben, hogy egy párt irja a médiatörvényt, a pártfinanszirozási törvényt, a választási törvényt, ha kell éjszakáról-éjszakára reszelik. Szerintem, nincs rendben az, hogy vidéken földesúri viszonyok épültek ki és a szavazatod a megélhetésed létét vetiti előre. De szerintem az nincs rendben a leginkább, hogy újra és újra jön valaki, aki elhiteti ebben az országban, hogy le lehet a rendszert váltani, normál körülmények közt, amikor mindenhol 0rbán emberei vannak és minden szabályt ő irt ebben az országban.

Nem nincs rendben, de az sincs, hogy Magyar Pétert istenitik és semmit sem tanul a társadalom az előző választások akármelyikéből sem.

Az egyetlen épeszű megoldást, mind az ellenzéki politikusok, mind a választók részéről a bojkottot tartanám és köszönöm a gratulációt.

szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
31%

Látom sikerült a 14 válaszom lepontozni.

Ezt:



"13

Semmit nem ígér?

[link]



Talán nem tudsz a linkre kattintani?

Akkor bemásolom, hogy szerinted mit nem ígérnek.



"1

Azonnal duplájára emeli a családi pótlékot


2

Megemeli a 420 ezer legalacsonyabb ellátásban részesülő idős honfitársunk nyugdíját


3

Megemeli az ápolók és a szociális területen dolgozók bérét


4

5 %-ra csökkenti a zöldségek és gyümölcsök és az egészséges alapvető élelmiszerek ÁFA-ját


5

Részletes hazaváró programot hirdet a több, mint félmillió külföldön élő honfitársunk hazacsábítására


6

Hazahozza Brüsszelből a hazánknak járó uniós ezermilliárdokat


7

Falu rehabilitációs programot hirdet


8

Visszaadja a tanári pálya megbecsültségét, az oktatás- és a tankönyvválasztás szabadságát


9

Módosítja az Alaptörvényt, csak két ciklusig (8 évig) lehet valaki országgyűlési képviselő és miniszterelnök


10

Csatlakozik az Uniós Ügyészséghez


11

Megszünteti a propaganda minisztériumot és létrehozza az egészségügyi-, oktatási- és a környezetvédelmi minisztériumot


12

Visszaadja a közmédia függetlenségét, betiltja a propagandát


13

Valódi családtámogatást hirdet, támogatni fogja az egy szülős és a beteg gyermekeket nevelő családokat


14

Nem a multi cégeket és a milliárdos agrár cégeket, hanem a kis- és közepes vállalatokat és a családi gazdálkodókat fogja támogatni


15

Átalakítja a végrehajtást


16

Megnyitjuk az ügynökaktákat


17

Felülvizsgálja a devizahitelesek ügyét


18

Visszahozza a KATA adózást


19

Felülvizsgálja a hazánk számára előnytelen nemzetközi szerződéseket


20

Valódi gyermekvédelmi reformot hajt végre


21

A lehető legtöbb forrást fog az egészségügyre és az oktatásra fordítani"

szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!