Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen karkötője van Magyar...

Milyen karkötője van Magyar Péternek?

Figyelt kérdés

Valaki tudna küldeni róla képet (akár privátban)? Esetleg leírni, hogy milyen. Csak arra az úgynevezett "barátság karkötőre" emlékszem tisztán, ahol különböző színű gyöngyök között a TISZA van betűkből kirakva.


Volt egy nemzeti színű is, az milyen volt? Ez érdekelne igazán.



szept. 13. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mostanában egy "taktikai" karkötőt hord, nemzeti színekből. [link]
szept. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BécsiFehér ***** válasza:
Valami olvasófélét is láttam már rajta.
szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvasóféle??
szept. 13. 11:39
 4/7 BécsiFehér ***** válasza:
Olyan gyöngyökből fűzött, rövid lánc, amit imádkozáshoz használnak. Azzal számolják az elmondott imákat. Nem mondom, hogy az volt, csak hasonló.
szept. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BécsiFehér ***** válasza:

A keresztények rózsafűzérnek hívják:

[link]

szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Sima divatkarkötő. Sokan hordanak ilyesmit. Mostanában sok férfin látok gyöngyökből fűzött karkötőt, meg persze nők is hordják. Nyugati divatnak mondanám.
szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tisza párt webshopjában lehet megtalálni azt a karkötőt amit agusztus óta hord, valószínűleg reklám célból. Előtte a követői adtak neki saját készítésű karkötőket, amiket sokáig hordott. Én is adtam neki, egy hónapig hordta, aztán jött ez a webshopos.
szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!