Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban Magyar Péter porig...

2026-ban Magyar Péter porig fogja verni Orbán Viktort?

Figyelt kérdés
szept. 11. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Tudom régi lemez, de igaz. Ezeket választáson nem lehet legyőzni.

Addig faragják módosítják a vál. törvényt amíg...

És ott van még a szavazatvásárlás. Ami volt 22-ben. Adó visszatérítés, 13 havi nyugdíj. Határon túliak lefizetése. Félrevezetés, manipulálás, megfélemlítés(háborúval való fenyegetés). Az ellenfél hazug lejáratása. Orosz kínai hekkerek bevetése. Körzetek átszervezése. Háborús vészhelyzet miatti választás elhalasztása.

Ezek folyamatosan ezen kattognak. Itt nincs kormányzás, országvezetés, gazdaságpolitika. Itt csak kampány van, 2010 óta.


Majdnem kifejezetten a gyújtogató, lázadó 2006-ban is bevetett csürhét, akik egy esetleges vereség után szétverik az ország nagyvárosait.


De ha esetleg még ezek ellenére is megnyerné MP, vagy bárki más a a választást, és nem 2/3-al, akkor az Isten irgalmazzon neki. o1g megbénítaná a kádereivel az országot. Persze a megjósolható vereség előtt még kifosztanák az államkasszát. Eladósítanák az önkormányzataikat(ahogy 2006-ban). Felvennének irdatlan sok hitelt, amit le is nyúlnának...


Ha jobban bele gondolok, tényleg ez a felcsúti szotyiköpködő a balsors a himnuszból

szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 everlight ***** válasza:
25%

Kisebb győzelem lesz,mint ezelőtt,valószínűleg a Mi Hazánkkal lesz kénytelen Orbán kormánykoalíciót kötni 2026 ban.


De akkor is szerintem a Fidesz győz,szerintem a reális eredmények:


Mi Hazánk:8%

DK: 9%

Tisza: 30%

Fidesz: 42%


A többi párt nem jut be.

szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem fogja örökké ő uralni az országot, az biztos.
szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
38%
Proig azért nem hinném, de addig még sok minden történhet. Szerintem ha ilyen Orbán 42%, Tisza 46% -al győznek max.
szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!