Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, milyen...

Mit szóltok hozzá, milyen csinos kis 10 milliárd forintos magángéppel repked a mi gázszerelő csúcsvállalkozónk a Rose D'or jachtra nyaralni?

Figyelt kérdés

A gép:

[link]

A géphez a saját magánhelikopterén repült ki, és a géppel első útja a Rose D'or jachtjához vezetett.

[link]


Ti is úgy gondoljátok, hogy ezekben a válságos időkben teljesen jó helyre megy a magyar adófizetők pénze?



#Mészáros Lőrinc #magánrepülőgép #Magánjacht #Magánhelikopter #Magánrepülőtér #Magánnyaralás
szept. 10. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a többséget ez egyáltalán nem zavarja.
szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem szólok semmit.
szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha megtehetném, én is megtenném.
szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

2010 előtt voltak ilyen cikkek, hogy xy nyugati multi vezetője mennyire szépen kaszál itthon és abból mire telik neki?


Mert én nem emlékszem, nekem csak annyi van meg, hogy folyamatos 6-7%-os államháztartási hiány mellett a felét nem tudtuk a V4 gazdasági növekedésének és a költségvetésünk bevételi főösszege 10%-kal volt kevesebb, mintha csak a V4 átlagán fejlődünk. 2010-ben ez 1000 milliárd forint volt, az mai áron közel 2000 milliárd lenne, ami folyamatosan hiányzik a kasszából.

Hogy lehet, hogy ilyen rosszul teljesítettünk a régiós átlaghoz képest és mégse merült fel az, hogy esetleg akkor is volt korrupció, sőt lehet még nagyobb is mint ma?

Ilyen apróságokról, mint PPP konstrukcióban épült autópályák ahol 3-4-szeresét fogjuk kifizetni annak, mintha hitelből építettük volna fel már ne is beszéljünk. Érdekes mégse cikkeznek azokról akik ezen jól kerestek. Vajon ez miért nem érdekli a függetlenobejktív sajtót, miért fáj nekik Lőrinc és miért nem fáj az amikor nem magyarok jártak nagyon jól az állammal való bizniszen?

szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

4, nem a független objektiv sajtónak fáj ez kedves hozzászóló, hanem neked.

A te pénzed használják, miközben téged nem hivnak meg a buliba.

szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Látod kedves kérdező, ez a helyzet. (#2, #3, ... )

Ezért aztán ...

szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
6, Miért, mi rosszat írtam? Ha milliárdos lennék, én is leszarnám ki mit gondol, azt csinálhatnék, amit csak szeretnék. Meg kb mindenki más is. Senki nem gondolkodna azon, hogy jaj menjek-e hajókázni vagy sem, mit fognak szólni a szomszédék. Ugyan már.
szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit szólsz hozzá, én a jó múltkor, egy 370 millió dolláros, vagyis 100 milliárdos géppel repültem! Egy 500 fős Boeing 747-es volt, ez a nímand Lölőnek csak egy 8 személyes kis gépre futotta.

Ez a hír akkor lenne nagy durranás, ha a saját tulajdona lenne, de mint tudjuk, Mészáros nem hülye, csak gazdag. Ahogy írták, éves fenntartási öltsége a gépnek 1 milliárd, ezért arra a pár napra amíg kell bérelni szokás egy ilyen gépet. Ez az út kb 3 millióba került, ami 8 főre számolva kb 400 ezer/fő. Ennyit azért még kibír lölőnk, és már nem is olyan szenzációhajhász mint a 10 milliárd.

szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem sajnálom tőle, zseniális üzletember, aki saját tehetségének köszönhetően, kemény munkával jutott el oda, ahol most van. Vagy mittudomén hogy. Lehet, hogy nem.
szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Mit vársz 70 iq-s vidéki suttyóktól. Beléjük van nevelve hogy jobbágy módjára ne érdekelje őket mit csinál a gazdájuk.
szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!