Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon, miért van még...

Magyarországon, miért van még egyáltalán költségvetésünk, ha minden hónap adata, egyre rosszabb? Meddig lehet igy kormányozni egy országot?

Figyelt kérdés

Minden idők legrosszabb augusztusi eredményeit produkálta idén az ország.

Nem lesz ebből baj?

Vagy most nincs már baj ebből?



szept. 10. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Majd a nagy ember ... propagandája elmagyarázza, hogy miért nincs baj.

A TISZA elnöke pedig elmondja majd, hogy Nagy Márton mondjon le. Mintha ez a szerencsétlen ember egyedül és önállóan döntene bármiben.


Aztán minden megy tovább a maga útján akármeddig.

szept. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De ebből egy idő után, nem tud.... huh, államcsőd lenni? Az nem igy néz ki?

Meg, amit Nagy Márton mondott, hogy kifizetési problémák vannak és fogyasztás visszaesés, meg bevételhiány?

szept. 10. 11:36
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

De - szerintem - tud. És?


Majd jönnek a ... propagandisták, akik elmagyarázzák, hogy nem tud, és különben is a közelében sem vagyunk. A magyar emberek beveszik, ...

szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Mire gondolsz konkrétan, mit olvastál amiből ezt vontad le, hogy "Minden idők legrosszabb augusztusi eredményeit produkálta idén az ország." ?
szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok, hogy minden idők legrosszabb augusztusi eredményeit produkálta az ország.
szept. 10. 12:27
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

#5 Vagyis fogalmad sincs miről beszélsz, csak ismételgetsz egy mondatot amit valami ballib propagandából vettél.

Sejthető volt.

szept. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha sejtetted, miért kérdezted meg? Sejtés nélkül is megmondtam volna!

De ettől, még minden idők legrosszabb augusztusi eredményeit produkálta az ország. Az nem az én hibám, ha más nem olvas hireket.

szept. 10. 12:34
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Az államháztartási hiányra gondolsz?

Mert amiről cikkeznek az épp igaz, csak nem vagyok benne biztos, hogy ennek sok értelme van.


Az inflációnak hála jó eséllyel mondhatod te is, hogy idén vagy épp tavaly augusztusban költötted minden idők legtöbb pénzét egy hónapban. Csakhogy ez így nem feltétlen mond el túl sokat a valóságról, mert lehet közben nőtt a fizetésed is.


Ha a következő 4 hónapban nagyobb ütemben növeljük az államháztartási hiányt, mint az első 8-ban akkor is 6%-os lesz az év végén, annál meg az elmúlt 24 évben 9-szer volt magasabb. (2002-2006 között és az elmúlt 4 évben)

szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

pl. 2006-ban 8 ezer milliárd volt a költségvetés és félévig sikerül 1 200 milliárd hiányt összehozni.

[link]


Most 40 ezer milliárd a költségvetés és sikerült 2 858 milliárd hiányt összehozni.


Szerinted ez minden idők legnagyobb hiánya, vagy pl 2006-ban rosszabb volt ez az adat?

szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez augusztusi adat, igen. Szerintem az.
szept. 10. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!