Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hatházi Róber egy újabb...

Hatházi Róber egy újabb fidesz által kitüntetett pedofil pap?

Figyelt kérdés
Hányat bújtatnak még?

szept. 10. 10:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb
15 szavazat
 1/6 Mad Max2 ***** válasza:
90%
fidesz közelében normális ember nincs
szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Bújtatnak? Szóval, ha a te környezetedből kiderül valakiről, akkor te bújtattad?

Nekem volt olyan munkatársam (nem közvetlen, de másik telephelyen) akiről kiderült (volt rendőrség, lefoglalás, stb.) és iszonyat meglepődött mindenki. Senki sem gondolta volna. Most én (is) rossz ember vagyok, mert lehet, hogy van olyan fénykép valamilyen rendezvényről, amin mindketten rajta vagyunk?

szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huszon évvel ezelõtt,a fideszbõl kilépett politikus is ezt kiabálta a világba,csak igen nehéz,sajátos sílusban,ezért könnyū volt lesöpörni. Talán még vannak fenn videói a YT-on. Pedo,korrupt,gyilkos banda,ami vezeti az országot. Szerinte. Van összefüggés a mondandójában,de azt egyedi,utánozhatatlan stílusban adja elõ,ezért nehéz értõn hallgatni,figyelni. Úgy tūnik,neki volt igaza.
szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány házi?
szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Te kiről károgsz?

Még a nevét se tudod értelmesen leírni.

szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen. A Fidesz tele van ilyenekkel. Talán azért, mert állítólag a KISZ-táborokban mindig történtek "érdekes dolgok", de nem dumáltak ki, és egymást is zsarolták (zsarolják) ezzel-azzal.

Maga a Fidesz egy hatalmas fertő...

szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!